free templates joomla

The Ultimate Fighter 22 - podsumowanie VII-go odcinka!

The Ultimate Fighter 22Siódmy epizod programu ''The Ultimate Fighter 22'' za nami. Rywalizacja w wadze lekkiej między zespołem USA, trenowanym przez Urijah Fabera, a drużyną Europy, dowodzonej przez Conora McGregora, staje się coraz bardziej interesująca. Jednym z uczestników TUF 22 po stronie Europejczyków jest Marcin Wrzosek, który godnie reprezentuje nasz kraj w tym niezwykle prestiżowym show.

W poprzednim odcinku TUF 22 triumfował zawodnik amerykański, a mianowicie Julian Erosa, pokonując na punkty Mehdi'ego Bagdada z Francji. Dzięki temu Team Faber powrócił na prowadzenie w tych zmaganiach, mając na swoim koncie trzy wygrane, przy dwóch po stronie Team McGregor.

Do kolejnego boju wyznaczono Thanha Le (4-1) u Amerykanów, a także Szweda Martina Svenssona (14-5) u Europejczyków. O wiele agresywniej w ten bój wszedł Le, który swoimi uderzeniami i kopnięciami spychał rywala do obrony. Svensson zdołał obalić go, lecz wiele w parterze nie zwojował. Po powrocie do stójki na końcową minutę pierwszej rundy Le znowu zaatakował i po prawym bezpośrednim był całkiem blisko skończenia zawodnika ze Skandynawii. W drugiej rundzie jednak Svensson ponownie sprowadził Amerykanina do parteru i tym razem udało mu się zajść Le za plecy i poddać go duszeniem.

Wynik:

70 kg: Martin Svensson (Szwecja/Team McGregor) pokonał Thanha Le (USA/Team Faber) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie

Dzięki zwycięstwu Svenssona drużyna McGregora wyrównała stan rywalizacji. na 3-3. W ósmym odcinku ''TUF 22'', w siódmej walce 1/8 finału, zmierzą się Irlandczyk Artem Lobov i Amerykanin James Jenkins.

Poprzedni odcinek