free templates joomla

Kamil Bazelak vs Tomas Pakutinskas na Bushido Heros Series 2015 & KOK World GP 2015 in Vilnius

Bazelak KamilZnany zawodnik MMA Kamil Bazelak (2-6) zastąpi kontuzjowanego Wojciecha "Akodo" Bulińskiego podczas nadchodzącej gali Bushido Heros Series 2015 & KOK World GP 2015 in Vilnius. Polski fighter zmierzy się z weteranem litewskiego MMA, Tomasem Pakutinskasem (10-11-1). Podczas gali w formule K-1 wystąpi dwóch innych polskich zawodników: Dawid Mirkowski i Michał Turyński. Pojedynek wejdzie w skład karty Fight Box Series.

40-letni zawodnik ostatnio walczył na angielskim rynku, gdzie pokonał silnego Carla Etheringtona a uległ Stav'owi Economou, Oli Thompsonowi i w dość kontrowersyjnych okolicznościach, Lloydowi Bakerowi niespełna dwa tygodnie wstecz. Bazelak zaczynał przygodę ze Sportami Walki od Karate, ale także dźwigał ciężary jako strongman i toczył kickboxerskie pojedynki.

W Wilnie nie stoi na straconej pozycji, bowiem Pakutinskas to solidny ale przeciętny zawodnik wywodzący sie z Kickboxingu. Występuje głównie na galach Donatasa Simanaitisa i przy obecnej dość słabej konkurencji w wadze ciężkiej w tym kraju uchodzi za najlepszego litewskiego fightera tej kategorii wagowej.

Gala Bushido Lithuania organizowana przez MMA Bushido i kierowana przez promotora Donatasa Simanaitisa to jedna z najdłuższych ciągłością imprez w Europie. Ma za sobą już blisko kilkanaście lat doświadczenia a na jej arenie występowali tak z nani zawodfnicy jak Fiodor Emelianenko, Masakazxu Imanari, Buakaw Banchamek czy nasz Mamed Khalidov, który poniósł tu 3 porażki przed czasem z 4 swoich przegranych walk. Karta walk gali.