free templates joomla

Walka wieczoru gali UFC Fight Night 76 Dublin odwołana z powodu kontuzji Josepha Duffy!

UFC Fight Night 76 Dublin Karta walk gali UFC Fight Night 76 w Dublinie, która zostanie przeprowadzona już w najbliższą sobotę, 24 października 2015 roku, straciła właśnie kolejny ważny pojedynek. Po wcześniejszym wypadnięciu walki Stipe Miocica z Benem Rothwellem, tym razem fight card stracił swój main event, a więc starcie Josepha Duffy (14-1 MMA, 2-0 UFC) z Dustinem Poirierem (18-4 MMA, 10-3 UFC) w wadze lekkiej.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest kontuzja, jakiej nabawił się Duffy. Irlandczyk podczas jednego ze sparingów w tym tygodniu otrzymał uderzenie w głowę i został odesłany na badania w celach zapobiegawczych. Jak się okazało doznał łagodnego wstrząsu mózgu, lecz ze względu na krótki czas, jaki pozostał do walki, postanowiono nie dopuścić go do startu.

Poirier, który pozostał bez przeciwnika, ma mieć przydzielonego nowego rywala podczas jednego z najbliższych eventów UFC. Nową walką wieczoru wydarzenia w stolicy Irlandii w ten sposób została konfrontacja zawodników wagi muszej: Patricka Holohana (12-1-1 MMA, 3-1 UFC) z Irlandii oraz Hawajczyka, Louisa Smolki (9-1 MMA, 3-1 UFC).