free templates joomla

Anastasia Yankova vs Chommanee Taehiran na Fight Nights Petersburg!

Yankova vs ChomaneeNajlepsza i jedna z najładniejszych tajskich zawodniczek Muay Thai, Chommanee Sor. Taehiran (0-0) będzie rywalką bezsprzecznie najładniejszej rosyjskiej zawodniczki Kicboxingu 24-letniej Anastasii Yankovej (1-0) w walce na zasadach MMA, która odbędzie się 24-go października na gali Fight Nights Petersburg. Impreza odbędzie sie w Sankt Petersburgu w Rosji.

Tajka jest triumfatorką turnieju Muay Thai Angels w 2013 roku, gdzie m.in walczyła nasza Joanna Jędrzejczyk, którą obrabowano wówczas ze zwycięstwa a w którym triumfowała urodziwa Tajka. Yankova to z kolei rosyjska gwiazda do tej pory przyciągająca męską widownię podczas gal W5. W 2013 roku stoczyła już pierwszą walkę w MMA i zwyciężyła.

Yankova porzuciła Kickboxing i zamierza walczyć wyłącznie w MMA. Na razie nie wiadomo czy podobnie postąpi Chomanee, która ma zaliczonych 250 walk w tajskim boksie i jest dobra w tym co robi, ale kilka tysięcy dolarów zdołało ją skusić i przyjęła wyzwanie. W 2014 toku pokonywała m.in. na Kings Cup Polkę Martynę Król, oraz wiele innych zawodniczek z Europy. Yankova z kolei wygrała 8 zawodowych walk i 2 razy pokonywały ją rywalki w Kickboxingu.

Podczas gali wystąpią także zanana z Muay Thai 31-letnia Yulia Berezikova (9-4), którą pokonywała m.in. Joanna Jędrzejczyk na Fight Nights w 2013 roku i mistrz świata w Kickboxingu Vladymir Mineev (5-0).