free templates joomla

Michał Turyński vs Andrei Embolaev na gali Imbiriada Fighters Night 5!

Michał Turyński Kolejnym pojedynkiem zaplanowanym na galę Imbiriada Fighters Night 5, która odbędzie się 7 listopada 2015 w Rzeszowie, jest starcie w kategorii wagowej 91 kilogramów, polskiego zawodnika, Michała Turyńskiego z Ukraińcem, Andreiem Embolaevem.

Szczegółowe informacje prezentujemy w oficjalnej informacji prasowej organizatora.

Podczas trzeciej z kolei walki zobaczymy na ringu polskiego zawodnika Michała Turyńskiego oraz Andreia Embolaeva z Ukrainy. Fighterzy zawalczą w kategorii wagowej +91 kg. Reprezentant naszego kraju to Michał Turyński, 29-cio latek mający 190 cm wzrostu jest zawodnikiem Fighter'a Wrocław w kategorii wagowej +91kg. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od jiu jitsu i taekwon-do, następnie przyszedł czas na zainteresowanie  karate. Jednak ostatecznie, kiedy przeprowadził się do Wrocławia wybrał kickboxing i został zawodnikiem miejscowego klubu. W 2009 roku trafił  pod skrzydła doświadczonego trenera kadry narodowej - Tomasza Skrzypka. Karierę w kickboxingu rozpoczął od zdobycia w 2009 roku Vice-mistrzostwa Polski PZKB K-1 Rules w kategorii +91 kg. W tym samym roku zdobył również Mistrzostwo Polski PZKB Low-Kick w kategorii +91 kg. Występował również na wielu zawodach polskich i międzynarodowych, m.in. w Innsbrucku w Austrii w 2010 roku w Pucharze Świata WAKO w K-1 Rules w kategorii open, w Pucharze Świata WAKO K-1 Rules w kategorii open w Szeged na Węgrzech oraz Mistrzostwach Europy w K-1 w Ankarze/Turcja, gdzie zdobył brązowy medal. W maju tego roku Michał Turyński  po raz piąty z rzędu zdobył złoty medal Mistrzostw Polski PZKB w formule K-1 Rules. Do tej pory stoczył 23 walki, z czego aż 17 to walki wygrane. Co ciekawe Michał oprócz treningów znajduje również czas na pracę w firmie ochroniarskiej, w której jest szefem ochrony obiektu.  Poza tym sympatyczny zawodnik wagi ciężkiej  jest strażakiem – ochotnikiem w rodzinnej dolnośląskiej wsi Ciepłowody.

Przeciwnik Michała Turyńskiego, to 28-mio letni champion Ukrainy Andrei Embolaev – profesjonalny zawodnik nie tylko w K-1, ale także Muay-Thai i MMA. Jest zwycięzcą Pucharu Świata w tajskim boksie w 2005r. W swojej karierze stoczył 33 profesjonalne walko, z czego zdecydowaną większość, bo aż 27 zakończył swoim zwycięstwem.

Czekamy z niecierpliwością jaki będzie wynik walki ukraińskiego zawodnika z polskim reprezentantem. Zapowiada się niezwykle pasjonująco, dlatego żaden fan sportów walki nie powinien przegapić pasjonujących pojedynków na niezwykłym wydarzenia jakim niewątpliwie będzie gala Imbiriada Fighters Night 5 w Rzeszowie.