free templates joomla

Walka Kliczko vs Fury oficjalnie potwierdzona na 28 listopada 2015

Kliczko vs Fury Niedawno informowaliśmy [TUTAJ] o wątpliwościach obozu Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) dotyczących listopadowej daty pojedynku z czempionem federacji IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej - Władimirem Kliczko (64-3, 53 KO).

Peter Fury - trener, a prywatnie wuj niepokonanego kolosa z Manchesteru - przekonywał, że ukraiński czempion zwyczajnie nie był gotowy na walkę z jego podopiecznym, a kontuzja łydki może być jedynie wybiegiem mającym doprowadzić do przełożenia konfrontacji na przyszły rok.

W ciągu ostatnich dni pojawiały się jednak informacje o zatwierdzeniu daty 28 listopada. Teraz za sprawą telewizji Sky Sports, która oficjalnie poinformowała, iż będzie transmitowała starcie w systemie Pay-Per-View, możemy to potwierdzić: właśnie w tym terminie pięściarze staną razem w ringu podczas gali w Dusseldorfie.

Przypomnijmy, że pierwotnie mistrzowska walka Kliczko - Fury miała odbyć się 24 października. Plany pokrzyżowała jednak kontuzja, jakiej Władimir doznał podczas jednego z treningów kończących cykl przygotowań do walki z Brytyjczykiem.