free templates joomla

Wojciech Buliński vs Tomas Pakutinskas na Bushido Lithuania

Buliński WojciechJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć polski zawodnik MMA wagi ciężkiej Wojciech "Akodo" Buliński (7-2) zmierzy się z Litwinem Tomasem Pakutinskasem (10-11) podczas najsłynniejszej litewskiej imprezy Bushido Hero's Series 2015, która odbędzie się w hali Siemens Arena w Wilnie w dniu 14-listopada.

Reprezentujący Natal Gold Team Katowice 31-letni "Akodo" dysponuje nie tylko imponującymi warunkami fizycznymi w postaci 202 cm wzrostu na 120 kg wagi, ale także posiada czarny pas Karate Kyokushin i purpurowy pas w BJJ pod Mariuszem Linke. W ostatniej walce na II Praskiej gali MMA pokonał przez poddanie Jarosława Strzałkowskiego (VPT Gym).

Zanim jednak zawodnik z katowic stoczy walkę na Litwie to 30 października, zmierzy się w rewanżowej walce z Słoweńcem Kristofem Netaska w dniu 30 października. Buliński to wielokrotny medalista amatorskich zawodów MMA a także medalista turniejów Karate Kyokushin i Judo Policji i MSWiA i instruktor walki wręcz i samoobrony w Policji. Na zawodowej arenie stoczył 9 walk z czego wygrał 7.