free templates joomla

Leszek Krakowski przeciwnikiem Winnera, karta KSW 32 w komplecie

Leszek Krakowski "Federacja KSW" przedstawiła kolejnego zawodnika, który wystąpi na gali KSW 32: Road to Wembley w Londynie. Jest nim Leszek Krakowski, świetny polski zawodnik mieszkający w Wielkiej Brytanii. Zmierzy się on z doświadczonym angielskim zawodnikiem, Andre Winnerem. Ogłaszając to zestawienie KSW jednocześnie w stu procentach skompletowało kartę walk londyńskiej gali.

Poniżej oficjalna informacja prasowa.

Jeden z najlepszych polskich zawodników MMA mieszkający i walczący na Wyspach Leszek Krakowski (9-0, 5 KO, 3 Sub) podpisał kontrakt z Federacją KSW i zadebiutuje w okrągłej klatce już na gali KSW 32: Road to Wembley. 31 października w londyńskiej SSE Arena, Wembley Polak stanie przed najtrudniejszym testem w swojej zawodowej karierze w osobie doświadczonego Anglika Andre Winnera (20-9-2, 4 KO, 3 Sub).

29-letni Krakowski od lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie trenuje pod okiem znanego angielskiego trenera Daniela Burzotty w klubie TSG MMA. W swoich dziewięciu zawodowych występach niepokonany elblążanin gładko rozprawiał się z lokalnymi rywalami, tylko raz nie kończąc walki przed czasem.

Starcie „Polskiego Terminatora” z obitym na brytyjskich galach weteranem otworzy główną kartę londyńskiego wydarzenia.

Zobacz także:
KSW 32 Road to Wembley - aktualna karta walk