free templates joomla

Knockout Art 2: wygrane Łukasza Radosza i Pavla Oboznego w walkach wieczoru! Wyniki

Knockout Art 2 plakatW sobotę 19-go września września w hali LOSiR w Luboniu k. Poznania odbyła się druga edycja gali Knockout Art. Zgromadzeni w hali widzowie mogli oglądać szereg pojedynków na pełnych zasadach Muay thai a także kilka pojedynków MMA. Część z nich miała i amatorski i zawodowy status. W walce wieczoru polski mistrz Europy Łukasz Radosz z Kohorty Poznań w efektowny sposób odprawił Niemca Bruno Kabusa z nadgranicznego Niesky w Saksonii, nokautując go kopnięciem kolanem.

Kolejny pojedynek w Polsce wygrał reprezentujący Białoruś, Pavel Obozny (Abozny - przyp. red.), który po walce na Fight Of Heros dwa tygodnie wstecz pokonał Marcina Wiewórkę na zasadach K-1 przez nokaut a teraz uporał się z Bartoszem Kołodziejczakiem z Kohorty Poznań na punkty. To była 50-ta wygrana Białorusina na zawodowych arenach a Kołodziejczak pokazał, że ma serce do walki i starł się z najtrudniejszym rywalem w karierze.

Już za tydzień białoruski zawodnik często walczący w Polsce bić się będzie na gali
Hanuman Cup 28 na Słowacji, gdzie 26-go września zmierzy się z najlpszym słowackim zawodnikiem kategorii średniej Michalem Halada o pas WKU także na pełnych zasadach Muay Thai.

Gala Knockout Art 2 organizowana przez Grzegorza Waligórę z Kohorty Poznań okazała się pełnym sukcesem i ważne, że na raczkującym rynku zawodowych walk tajskiego boksu dopisano kilka nowych pojedynków i do tego na międzynarodowym poziomie.

Komplet wyników:

Walka wieczoru
MT 86 kg: Łukasz Radosz (Polska) pokonał Bruno Kabusa (Niemcy) przez KO (kolano na tułów) w 2 rundzie (0:16 min)

Walki zawodowe
MT 77 kg: Pavel Obozny (Białoruś) pokonał Bartosza Kołodziejczaka (Polska) przez decyzję 3-0
MT 67 kg: Kamil Siemaszko (Kohorta Poznań) pokonał Adama Harafa (Sporty Walki Piła) przez decyzję 3-0
MMA 70 kg: Nikodem Szymański (Pankration Poznań) pokonał Jewhenija Sieńczyszyna (Ukraina) przez poddanie (gilotynowe duszenie) w 1rundzie (1:00 min)

Walki amatorskie
MT 52 kg: Natalia Leciejewska (Kohorta Poznań) pokonała Adriannę Mazur (Fight club Kato Katowice) przez decyzję 3-0 po extra rundzie
MT 71 kg: Konrad Furmanek (MMA Devil Międzychód) pokonał Macieja Drajera (Sporty Walki Piła) przez niejednogłośną decyzję 2-1 po extra rundzie
MMA 70 kg: Dawid Śmiełowski (Kohorta Poznań) pokonał Bartosza Ciesielskiego (Shooters Konin) przez niejednogłośną decyzję 2-1
MMA 70 kg: Bartek Gmerek (Pankration Poznań) pokonał Arkadiusza Jakóbczyka (MMA Devil Międzychód) przez decyzję 3-0
MMA 70 kg: Dominik Szalczyk (MMA Devil Poznań) pokonał Marcina Miśkiewicza przez decyzję 3-0
MT 81 kg: Szymon Zarębski pokonał Mithru Waszczaka przez niejednogłośną decyzję 2-1