free templates joomla

Tomasz Sarara nie zawalczy już w tym roku!

Tomasz SararaNiestety najlepszy polski zawodnik Kickboxingu w kategorii cruiser Tomasz Sarara z Krakowa nie wystąpi na zawodowym ringu do końca roku. Zawodnik walczący ostatnio w organizacji Fight Exclusive Night musi poddać się operacji przepukliny już w nadchodzącym tygodniu. Sarara miał walczyć w dniu 10-go października na gali w Dortmundzie o nazwie K-1 Royal, gdzie za rywala miał mieć tureckiego zawodnika Aytaca Yahsi.
"W następnym tygodniu będę operowany i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Szukałem dobrego specjalisty i udało się takiego znaleźć. Mam gwarancję, że w ciągu miesiąca wrócę do treningów, ale w tym roku już nie zawalczę, bo nie zdążę się przygotować" - powiedział nam w rozmowie telefonicznej Sarara.

Ostatni pojedynek Sarara stoczył na FEN 8 pokonując na punkty po trudnej walce Niemca Schmelinga. Wcześniej w Bydgoszczy na FEN 7 znokautował bardzo dobrego Niko Falina także reprezentującego Niemcy. Sarara reprezentuje krakowski klub T.S. Wisła i holenderski Team Mr. Perfect, gdzie jest prowadzony przez czterokrotnego mistrza K-1 World GP Ernesto Hoosta.