free templates joomla

Adam Golonkiewicz i Roman Szymański zmierzą się na FEN 9!

fot. FEN - Roman Szymański Organizacja Fight Exclusive Night oficjalnie poinformowała dzisiaj o pierwszym pojedynku z karty walk gali FEN 9 "Go For It", która odbędzie się 7 listopada 2015 roku we Wrocławiu. W walce MMA, w kategorii wagowej 70 kilogramów, zmierzą się: Adam Golonkiewicz i Roman Szymański.

Poniżej oficjalna informacja prasowa organizacji Fight Exclusive Night.

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie przedstawić uczestników pierwszego oficjalnie potwierdzonego pojedynku gali FEN 9 „Go For It” w hali Orbita we Wrocławiu w dniu 7-go listopada 2015. Będzie to walka na zasadach MMA, w kategorii do 70 kg, a zmierzą się w niej: Adam Golonkiewicz z Opola i Roman Szymański z Poznania.

22-letni Roman Szymański to odkrycie poprzedniej gali FEN 8 „Summer Edition”. Zawodnik klubu Linke Gold Team Poznań w imponującym stylu pokonał Pawła Kiełka z Berkut Arrachion Olsztyn i zatrzymał jego pasmo sześciu zwycięstw, serwując pierwszą porażkę w karierze. Jednocześnie sam odniósł szóste zwycięstwo na osiem stoczonych walk i zamierza kontynuować zwycięski marsz w górę rankingów. W swojej krótkiej  karierze odniósł 6 zwycięstw i zanotował 2 porażki. Roman mierzy 172 cm i waży 70 kg.

Adam Golonkiewicz na pewno nie zamierza mu tego ułatwiać. Liczący 24 lata zawodnik jest bardzo doświadczony i ma za sobą ponad dwukrotnie więcej walk niż rywal. W ostatnich pięciu walkach czterokrotnie zwyciężał ulegając tylko raz na punkty świetnemu Adrianowi Zielińskiemu z klubu Arrachion Olsztyn. „Rodrigo”, jak nazywany jest wychowanek słynnego Damiana Grabowskiego, po rozstaniu z trenerem, reprezentuje obecnie klub Next Level BJJ Opole. Na jego koncie figuruje 10 zwycięstw i 7 porażek. Adam mierzy 173 cm i waży około 70 kg.

„Odkrywamy powoli pierwsze karty z naszej talii asów, a na pewno Romana Szymańskiego możemy śmiało nazwać „Asem z rękawa” po gali w Kołobrzegu, gdzie pokazał się rewelacyjnie. Adama pozyskaliśmy także z myślą o zaostrzeniu konkurencji w wadze lekkiej i z uwagi na fakt, że wielu czołowych zawodników w kraju odmówiło walki z Szymańskim. Mniejsza o nazwiska, bo wyzwanie podjął Adam. Ważne jest to, że w tym pojedynku spontaniczność i dynamika zderzy się z doświadczeniem. Obaj są młodzi i głodni zwycięstw i kibice już mogą zacierać ręce, iż zobaczą to starcie na naszej arenie.” - powiedział Paweł Jóźwiak, który wierzy, że w hali Orbita obejrzymy być może najciekawszą krajową konfrontację wagi lekkiej.

Bilety na galę FEN 9 ''Go For It'' są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a od 15 września 2015 będzie je można zakupić także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl. 

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight - dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Serdecznie zapraszamy!