free templates joomla

Jeremy Stephens aresztowany przed galą UFC on FX 5!

Jeremy StephensJeremy Stephens (20-8 MMA, 8-7 UFC)  został aresztowany w piątkowy ranek przez policję w Minneapolis, co uniemożliwiło mu starcie z Yvesem Edwardsem na wczorajszej gali UFC on FX5.

"Stephens został aresztowany w hotelu Marriott, gdzie przebywali wszyscy zawodnicy, którzy w sobotę mieli stoczyć swoje kolejne pojedynki. Zatrzymanie nastąpiło około godziny 10:44 miejscowego czasu."

Prezes organizacji Ultimate Fighting Championship na swoim koncie na Twitterze zdementował plotki, jakoby Stephens miał nie wystąpić w sobotniej gali.

"Nie wierzcie tej bandzie osłów szukających sensacji. To nie prawda, że Stephens nie wystąpi w starciu przeciwko Edwardsowi."

Jak się przekonaliśmy Dana White w swoim wpisie oszukał całą publikę, chcąc ratować twarz organizacji po mnożących się od pewnego czasu wpadkach. Choć z drugiej strony nie można winić prezesa organizacji UFC za czyny zakontraktowanego zawodnika, które miały miejsce w 2011 roku.

Żadne szczegóły dotyczące zatrzymania nie są jeszcze znane, ale jeśli będziemy mieli jakiejkolwiek informacje dotyczące zawodnika występującego w kategorii lekkiej na pewno podzielimy się nimi z czytelnikami portalu FightSport.pl.