free templates joomla

Gladiator Of The Cage II w Krakowie z hitowymi walkami MMA, K-1 i boksu!

Gladiators of the Cage II posterGala Gladiator Of The Cage będzie miała swoją drugą edycję. Ponownie miejscem będzie Kraków i słynne Rancho Texas. W piątek 11-go września organizator Paweł Mołoń planuje siedem walk bokserskich, kickboxerskich i trzy starcia na zasadach MMA. Wszystkie pojedynki odbędą się w oktagonalnej klatce, tak jak na wcześniejszej, pierwszej edycji.

Wśród przewidzianych walk jest kilka rodzynków jak walka wicemistrza świata Muay Thai, Oskara Staszczaka (2-1) z Raczadam Kraków z aktualnym mistrzem Europy ISKA Dominikiem Zadorą (19-2) z Klubu Sportów Walki Gladiator Bolesławiec. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 a obaj są wyróżniającymi się postaciami w swoich bazowych sportach w Polsce.

Bardzo solidnie wyglądać będzie konfrontacja w formule MMA Rafała "Papaja" Czechowskiego (5-2) z Grapplingu Kraków z nieobliczalnym Piotrem Olszynką (3-2-1) z Silesian Cage Club z Katowic. Obaj mają wysokie aspiracje i umiejętności. Są też wyjątkowo zmotywowani, bo zwycięska walka może ich mocno wypromować na szersze wody. Ten pojedynek przewidziany jest jako walka wieczoru.

Kolejny ciekawy pojedynek w karcie walk to konfrontacja Piotra Sokoła z Ring Kraków z utalentowanym 20-letnim Bartoszem Zającem z Halnego Nowy Sącz. To medaliści MP w Kickboxingu włącznie ze złotymi krążkami. Krakowsko - nowosądeckie konfrontacje zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i tak zapewne będzie i tym razem. Także pojedynki bokserskie winny zaspokoić gusta widzów zorientowanych na "szlachetną szermierką na pięści" - jak nazywany jest boks. Poniżej karta walk gali:

MMA 61 kg: Rafał Czechowski vs Piotr Olszynka
K-1 75 kg: Piotr Sokół vs Bartosz Zając
Boks 66 kg: Rafał Pląder vs Paweł Worobiej
MMA 70 kg: Sebastian Świder vs Igor Michaliszyn
K-1 75 kg: Oskar Staszczak vs Dominik Zadora
Boks 80 kg: Bartosz Weigel vs Adam Czosnyka
MMA 66 kg: Marcin Sasiński vs Tomasz Wawrzyczek