free templates joomla

Fight of Heroes 2 Exclusive w Mysłowicach już 6 września!

Tomasz Gromadzki, sportowe zagłębieJuż w niedzielę 6-go września na pograniczu Mysłowic i Sosnowca, odbędzie się druga edycja gali Fight Of Heroes. Impreza Fight Of Heroes 2 tym razem będzie miała podtytuł "Exclusive", bowiem arena stanie w specyficznym miejscu jakim będzie Dwór Hubertusa przy ul.Szabelnia 18 w Mysłowicach. Tylko kilkuset gości na specjalne zaproszenia obejrzy 10 walk w formułach MMA i K-1 w oktagonalnej klatce.

Organizatorami są Waldemar Sawicki i Roman Sternik, liderzy klubu Sportowe Zagłębie z Sosnowca. Po sukcesie gali Fight of Heroes 1 w Sosnowcu w maju br. postanowili kontynuować projekt i gala Fight Of Heroes 2 "Exclusive" ma być ekskluzywnym wydaniem imprezy.

Podczas gali wystąpią głównie ci zawodnicy, którzy sprawdzili się w maju, dając emocjonujące pojedynki. Jak zapowiada Roman Sternik czekają nas występy Daniela Hodora, Rami Hamdana ze Spartakusa Rzeszów, Artura Kuli i na pewno Tomasza Gromadzkiego. Dwaj pierwsi walczyć będą w MMA a Kula i Gromadzki w formule K-1. Kolejne nazwiska to Dawid Wanat  ze Spartana Chorzów i Marcin Wiewiórka walczący w obu formułach i kilka innych, które zostaną podane do publicznej wiadomości. Wkrótce więcej informacji.