free templates joomla

Glory 2: powrót Remmy Bonjasky'ego w sobotę! Karta walk!

Bonjasky RemmyJuż tylko dwa dni dzielą fanów Kickboxingu od wielkiego europejskiego wydarzenia jakim będzie gala Glory 2  w sobotni wieczór 6 października w stolicy Belgii, Brukseli. Holenderska organizacja przejęła konkuretna jakim było It's Showtime i teraz zamierza kontynuować ten udany cykl imprez pod swoim brandem. Wielką atrakcją imprezy będzie powrót trzykrotnego mistrza K-1 Worrld GP, Remy'ego ‘The Flying Gentlemana’ Bonjasky'ego (75-14, 40 KO’s).


Holender urodzony na Surinamie, jest jedną z legend tego sportu stoczy walkę z Brazylijczykiem Andersonem ‘Braddockiem’ Silvą (32-7, 22 KO’s) z Brazylii. Występ "Latającego Dżentelmena" po blisko trzyletniej przerwie i decyzji o zakończeniu kariery to niesamowita wiadomość dla fanów formuły K-1. Brazylijczyk na gali K-1 World MAX 2012 World Championship Tournament Final 16 nie uląkł się samego Badra Hari tocząc z nim wyrównany bój. Tak więc będzie to mocny "tester" dla Remmy'ego.

W głównej karcie pojawi się także jedna z twarzy teamu Golden Glory czyli turecki wojownik Gokhan Saki (76-15, 53 KO’s). On zmierzy się z silnym i solidnym Mouradem Bouzidi (65-18-2, 33 KO’s) pochodzącym z Tunezji. To będzie ciężki wymiar Kickboxingu (+95 kg).

W lżejszych kategoriach (79 kg) Belg  Marc de Bonte (78-9-2, 18 KO’s) zmierzy się z agresywnym Murthelem Groenhartem (49-14-3, 25 KO’s) z Surinamu a Murat Direkci (69-15, 58 KO’s) z pochodzący z Turcji i reprezentujący Belgię z legendą holenderskiego K-1 MAX Nieky Holzkenem (77-10, 4 KO’s) w wadze 78 kilogramów. Nie zabraknie nowych twarzy i konfrontacji w ramach krajów Beneluxu jak Jamal Ben-Saddik (21-0, 19 KO’s) z Antwerpii mający walczyć z Jahffarem Wilnisem (15-3-1, 3 KO’s) z Utrechtu. Kolejny zawodnik reprezentujący Belgię Marat Grigorian (32-4-1, 17 KO's) miał walczyć z Mohammedem Khamalem (43-5-3, 9 KO’s) w wadze do 71 kilogramów. Ale ostatecznie zmieni go Niemiec Alex Vogel.

Inny zawodnik reprezentujący Niemcy Danyo Ilunga (39-4, 33 KO’s) jest mistrzem It's Showtime w wadze do 95 kg, ale tu w pojedynku rankingowym walczyć będzie z perspektywicznym i twardym Ali Cenikiem (16-3-2, 9 KO’s) z Belgii w uzgodnionym limicie do 97 kg Dodatkowo podczas gali odbędą się dwie walki MMA z udziałem niezłych europejskich i japońskich weteranów. W pojedynku półciężkich, Holender Jason Jones bić się będzie z weteranem Dream, Tatsuyą Mizuno a inny japoński weteran Yuya Shirai z finalistą turnieju Glory Series, Tommy Depretem z Belgii.

Karta walk:
MMA 93kg: Jason Jones (Holandia) vs. Tatsuya Mizuno (Japonia)
MMA 76kg: Yuya Shirai (Japonia) vs. Tommy Depret (Belgia)

Kickboxing
70 kg: Andy Ristie (Holandia) vs. Nordin Ben Moh (Maroko)
97 kg: Danyo Ilunga (Kamerun/Niemcy) vs. Ali Cenik (Turcja)
71kg: Marat Grigorian  (Belgia)vs. Alex Vogel (Niemcy)
+95 kg: Jahfarr Wilnis  (Holandia) vs. Jamal Ben Saddik (Belgia)
+95 kg: Jhonata Diniz  vs. Cihad Kipenek
+95 kg: Mark Miller (USA) vs. Koichi Pettas (Japonia)
+95 kg: Igor Jurkovic (Chorwacja) vs. Gregory Tony (Francja)
79 kg: Murthel Groenhart (Surinam) vs. Marc de Bonte (Belgia)
+95 kg: Filip Verlinden (Belgia) vs. Fabiano "Cyclone" Aoki (Japonia)
78 kg: Murat Direkci (Turcja) vs. Nieky Holzken (Holandia)
+95 kg: Gokhan Saki (Turcja) vs. Mourad Bouzidi (Tunezja)

Main event
+95 kg: Remy Bonjasky (Holandia) vs. Anderson "Braddock" Silva (Brazylia)