free templates joomla

Akop Szostak w pojedynku z Łukaszem Borowskim na gali FEN 8!

FEN 8 Szostak vs Borowski Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie poinformować, iż Łukasz Borowski, reprezentujący klub Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie, będzie rywalem Akopa Szostaka z klubu S4 Fight Team Warszawa na najbliższej gali FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu. Impreza odbędzie się w piątek, 31 lipca 2015, w Hali „Millenium” zlokalizowanej przy ulicy Edmunda Łopuskiego 38, w Kołobrzegu.

35-letni Łukasz Borowski debiutował w profesjonalnym MMA w 2014 roku i od razu stoczył pięć walk. Dodatkowo ma za sobą nawet walkę w renomowanej rosyjskiej organizacji M-1 Global, która była jego ostatnim występem. W krótkiej sportowej karierze pokonał m.in. legendę polskich sportów walki - Józefa Warchoła i jego sensacyjnego dwukrotnego pogromcę Janusza Dylewskiego. Zawodnik z Dolnego Śląska miał sporo sukcesów w amatorskim MMA a karierę zaczynał od Taekwondo, gdzie był Mistrzem Polski i członkiem Kadry Narodowej. Borowski stoczył 6 walk z czego 3 wygrał. Mierzy 181 cm i waży 99 kg.

Jego rywal  i rówieśnik, Akop Szostak to postać doskonale znana fanom kulturystyki, gdzie odniósł szereg sukcesów z Mistrzostwem Polski włącznie. Jednocześnie podnosił swoje umiejętności w Sztukach Walki i w 2014 roku debiutował w MMA pokonując testowego rywala, Janusza Dylewskiego. Szostak jest nietuzinkową postacią. Wraz z żoną prowadzi nawet programy telewizyjne promujące sport i zdrowy tryb życia. Akop  mierzy 172,5 cm i waży 109 kg.

Bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro oraz w sprzedaży internetowej przez ticketpro.pl i eventim.pl