free templates joomla

Legacy FC 42: festiwal walk zakończonych w pierwszych rundach! Wyniki i video!

Legacy FC 42 Widzowie, którzy w ostatni piątek, 26 czerwca 2015 roku obserwowali na żywo galę Legacy FC 42 w Lake Charles w stanie Luizjana na pewno nie czuli się rozczarowani. A to dzięki temu, iż w siedmiu głównych pojedynkach byli świadkami aż sześciu rozstrzygnięć w pierwszych rundach! Były zarówno nokauty jak i poddania, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Potężne kolano na głowę Justina Radera (3-2) przyniosło szybkie zwycięstwo Joelowi Scottowi (4-3), na które potrzebował jedynie 24 sekund. Jednak jak się okazało tak szybki finisz na liście najszybszych podczas piątkowego eventu zajął dopiero trzecie miejsce! W 19 sekund swój bój rozstrzygnął Matt Schnell (7-2), wygrywając za sprawą lawiny uderzeń, najpierw w stójce, a następnie w parterze z jedynym fighterem spoza USA na tej gali, Vanderlei'em Carvalho Leite (5-5) z Brazylii.

Czasowo wszystkich przebił jednak Ryan Spann (6-1), gdyż jemu pokonanie Larry'ego Crowe'a (9-5) zajęło tylko osiem sekund! I to w sytuacji, gdy rywal od startu rzucił się na niego z ciosami, a Spann po prostu wystrzelił jednym skutecznym uderzeniem i w ten sposób skarcił chaotycznie atakującego Crowe'a.

Na sam koniec eventu trafiła się jedyna walka, która przy pozostałych jawiła się jako maraton, gdyż toczyła się na pełnym dystansie trzech rund. Po wyrównanej, stójkowej batalii zwycięsko wyszedł z niej Josh Quayhagen (8-3), doprowadzając do tego, iż jego oponent, Anthony Njokuani (16-11), doznał swojej czwartej z rzędu porażki.

Komplet wyników:
77 kg: Alex Morono (USA) pokonał Marcusa Andrusię (USA) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (3:18 min)
59 kg: Roberto Sanchez (USA) pokonał Trenta Meauxa (USA) przez poddanie (dźwignia na rękę) w 1 rundzie (1:40 min)
61 kg: Joel Scott (USA) pokonał Justina Radera (USA) przez KO (kolano) w 1 rundzie (0:24 min)
75 kg: Sage Northcutt (USA) pokonał Gage'a Duhona (USA) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (4:26 min)
57 kg: Matt Schnell (USA) pokonał Vanderlei'a Carvalho Leite (Brazylia) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (0:19 min)
84 kg: Ryan Spann (USA) pokonał Larry'ego Crowe'a (USA) przez KO (uderzenie) w 1 rundzie (0:08 min)

Walka wieczoru
70 kg: Josh Quayhagen (USA) pokonał Anthony'ego Njokuani'ego (USA) przez niejednogłośną decyzję 2-1 (28-29, 29-28, 29-28)