free templates joomla

Pierwsze zestawienia na UFC Fight Night 74 w Saskatoon! Max Holloway vs. Charles Oliveira w walce wieczoru!

UFC Fight Night 7423 sierpnia 2015 odbędzie się gala UFC Fight Night 74, która jako pierwsza w dziejach największej organizacji MMA zostanie przeprowadzona w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan, w Saskatoon. W main evencie spotkają się dwaj fighterzy notowani w pierwszej dziesiątce rankingu UFC w wadze piórkowej: numer 5, Max Holloway (13-3 MMA, 9-3 UFC) oraz numer 8, Charles Oliveira (20-4 MMA, 8-4 UFC).

Będzie to rywalizacja dwóch młodych zawodników, którzy od ubiegłego roku znakomicie radzą sobie w oktagonie i są coraz poważniejszymi kandydatami do walki o pas. Holloway może się pochwalić passą sześciu kolejnych zwycięstw, natomiast Oliveira triumfował cztery razy z rzędu. W przypadku 23-letniego Hawajczyka widać stałe postępy, co najlepiej dało się zaobserwować w jego ostatnim boju przeciwko Cubowi Swansonowi, którego całkowicie zdominował, co udokumentował poddaniem w końcówce walki. Z kolei dla pochodzącego z Brazylii Oliveiry poddania to chleb powszedni.
W majowym starciu z Nikiem Lentzem, wygrał przez gilotynę, a wcześniej został pierwszym człowiekiem, który poddał Hatsu Hioki'ego.

W drugiej walce wieczoru zaprezentują się zawodnicy wagi półśredniej: Rick Story (18-8 MMA, 11-6 UFC) oraz Erick Silva (18-5 MMA, 6-4 UFC). Amerykanin pięć lat temu pokonał Johny'ego Hendricksa, natomiast w ubiegłym roku poradził sobie ze znakomitym grapplerem w osobie Gunnara Nelsona. Brazylijczyk zaś po raz pierwszy od rozpoczęcia swojej przygody z UFC notuje serię zwycięstw: oba odniósł już w pierwszych rundach: z Mike'iem Rhodesem oraz Joshem Koscheckiem.

Na gali w Saskatoon powróci bodajże największa rewelacja gali UFC w Krakowie, Maryna Moroz (6-0 MMA, 1-0 UFC). Ukrainka wówczas zgoła sensacyjnie poddała Joanne Calderwood, po czym wyzwała na pojedynek mistrzynię wagi słomkowej, Joannę Jędrzejczyk. Tym razem zmierzy się z solidną Kanadyjką Valerie Letourneau (7-3 MMA, 2-0 UFC).

W pozostałych już ogłoszonych zestawieniach o charakterze kanadyjsko-amerykańskim w wadze półśredniej Patrick Cote (21-9 MMA, 8-9 UFC) podejmie Josha Burkmana (27-11 MMA, 5-6 UFC), a w muszej Chris Kelades (8-2 MMA, 1-1 UFC) skonfrontuje się z Chrisem Bealem (10-1 MMA, 2-1 UFC).