free templates joomla

James McSweeney przeciwnikiem Marcina Różalskiego na KSW Londynie

KSW Londyn W poniedziałek "Federacja KSW" poinformowała oficjlanie, że przeciwnikiem Marcina Różalskiego podczas gali KSW "Road to Wembley", która 31 października 2015 roku odbędzie się w hali SSE Arena Wembley w Londynie będzie angielski zawodnik, James McSweeney.

Poniżej oficjalna informacja prasowa KSW:

Rodowity Londyńczyk wywodzący się z kickboxingu James „The Sledgehammer” McSweeney (14-12, 9 KO, 5 Sub) będzie przeciwnikiem Marcina Różalskiego (5-3, 3 KO, 1 Sub) w jednej z trzech głównych walk gali KSW: Road to Wembley, 31 października w hali SSE Arena, Wembley w Londynie.

Anglik mieszkający obecnie w Tajlandii to jeden z najbardziej doświadczonych fighterów w Wielkiej Brytanii. Zawodnik o pseudonimie „Młot kowalski” ma na swoim koncie występy dla największych brytyjskich organizacji: BAMMA, Cage Rage czy UCMMA oraz światowych liderów jak UFC czy azjatycka One FC.

"Jestem dumny, że udało mi się dojść do porozumienia z KSW. Ta organizacja robi wielkie rzeczy na scenie MMA, sprowadzając wielkie nazwiska na swoje gale w Europie. Nie mogę się doczekać aż będę mógł pokazać polskim fanom co potrafię” – zapowiada McSweeney. – „Szczególnie cieszę się, że będę mógł zadebiutować w KSW w hali na Wembley. Walczyłem tam już kilka razy na początku mojej kariery i nie mogę doczekać aż ponownie pokaże się tam brytyjskim fanom. Moje starcie z Różalskim to walka, której nie możecie przegapić."

W swoich ostatnich czterech walkach, Angilk wygrywał trzykrotnie za każdym razem odprawiając rywali poniżej dwóch minut. W całej zawodowej karierze tylko raz o wyniku jego walki decydowali sędziowie punktowi.

Zarówno McSweeney, jak i Różalski słynną z nieustępliwego charakteru w klatce i znakomitych umiejętności walki w stójce. Ich starcie na pierwszej historycznej gali KSW w Londynie będzie nie lada gratką wszystkich polskich kibiców „Różala”, jak i miejscowych fanów MMA.