free templates joomla

„Mercedes-Benz Frączak Boxing Night” - informacje po konferencji prasowej!

Mercedes-Benz Frączak Boxing Night W  piątek, 29-go maja 2015 w salonie samochodowym „Mercedes-Benz Frączak” w wielkopolskim Lesznie, odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed Międzynarodową Galą Boksu Zawodowego "Mercedes-Benz Frączak Boxing Night".  Co ważne, gala będzie świętem sportów walki, bowiem oprócz walk bokserskich program przewiduje cztery pojedynki Kickboxingu w dwóch widowiskowych formułach K-1 Rules i Full-contact.

W konferencji udział wzięli dwaj główni uczestnicy nadchodzących wydarzeń, które odbędą się w hali "Trapez" w Lesznie, w dniu 3-go lipca 2015. Jednym z nich był uczestnik walki wieczoru Przemysław Opalach, który zmierzy się w 12-rundowej walce o wakujący pas interkontynentalny WBA w kategorii super-średniej z Kenijczykiem, Danielem Wanyonyi.

Drugą gwiazdą konferencji był charyzmatyczny i niezwykle egzotyczny Portugalczyk, Janu Malkriado Cruz, który wystąpi w pojedynku kicboxerskim, a jego rywalem będzie zawodnik ze Śląska, Tomasz "Zadyma" Gromadzki, reprezentujący obecnie klub „Sportowe Zagłębie”. Skład uzupełnili dwaj młodzi, utalentowani bokserscy kadeci: Mikołaj Mańka i Łukasz Ślusarczyk.

Konferencję prowadził Wiceprezes Paweł Rudlicki, a towarzyszli mu Dyrektor Mercedes-Benz  w Lesznie, Magdalena Weinmann-Urbańska i Prezes Spartan Promotion, Tomasz Wojtulewicz. Grupa zapowiedziała bardzo profesjonalne wydarzenie w hali Trapez i wielkie emocje dla widzów z Leszna oraz okolic na żywo, a dla telewidzów transmisję na antenie TVP i TVP Sport, jak również retransmisję do ponad 40 krajów na antenie stacji Fight Box. Sprzedaż biletów rozpocznie się równo z początkiem czerwca w sieciach sprzedaży biletów eBilet.pl i sieciach Empik.

Przedstawiciel tytularnego sponsora, Pani Magdalena Weinmann-Urbańska zapowiedziała mocne wsparcie najbardziej znanej marki samochodowej na świecie dla tej i kolejnych imprez.

Przemysław Opalach opowiedział o swojej ostatniej walce w Turcji i najbliższej z silnym Kenijczykiem Danielem Wanyonyi, którego stawką będzie prestiżowy pas WBA. Pochodzący z Olsztyna bokser, odpowiadał na pytania prasy o swoją pozycję w Polsce oraz wyzwaniach jakie rzucają mu kolejni rywale. Również młodzi bokserzy zaproszeni do udziału podkreślali jak wielką rangę ma dla nich występ w anturażu zawodowej imprezy. Konferencję zakończył krótki trening medialny z udziałem uczestników i osób towarzyszących. Było to niezwykle kameralne i udane wydarzenie promujące "Mercedes-Benz Frączak Boxing Night" i nie ostatnie jak zapowiedzieli organizatorzy.

  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_1
  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_2
  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_3
  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_4
  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_5
  • Mercedes-Benz Frączak Boxing Night_6