free templates joomla

Maciej Łęgowski będzie walczyć o pas Mistrza Europy WFCA na Giants 2015!

Giants 2015 Łęgowski vs Bruhl W sobotę, 6 czerwca 2015 w Mulheim, w Niemczech, odbędzie się gala thaiboxingu "Giants 2015", podczas której wystąpi trzech polskich zawodników,  reprezentujących klub Fight Academy ze Stargardu Szczecińskiego. Maciej Łęgowski, Wojciech Stawicki i Karol Miąsko stoczą pojedynki odpowiednio w klasach A, B i C.

W najważniejszej z tych walk wystąpi Maciej Łęgowski, który zmierzy się z Andrejem Bruhlem reprezentującym klub Tiger Gym Lippstadt, a stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy organizacji WFCA w wadze do 67 kg.

19-letni Maciej Łęgowski od 13 roku życia trenuje w klubie Fight Academy Stargard Szczeciński, pod okiem trenera Marka Medyńskiego. Na swoim koncie ma około 60 walk amatorskich, z czego około 90 % jest wygranych. Posiada kilka tytułów Mistrza i Vicemistrza Polski w Muay Thai i K-1. Aktualny bilans walk zawodowych Macieja Łękowskiego wynosi 5 wygranych, 1 remis i 1 porażka.

Przeciwnikiem Polaka będzie 29-letni Andrej Bruhl reprezentujący klub Tiger Gym z Lippstadt w Niemczech. Ostatnią walkę stoczył on W miniony piątek, 22 maja 2015, podczas gali KOK World GP 2015 in Riga, gdzie pokonał Valerijsa Brede z Łotwy. Bruhl to doświadczony zawodnik, który między innymi walczył na jednej z gal Glory w Tokio w maju 2013 roku.

Giants 2015 Łęgowski vs Bruhl