free templates joomla

Adam Zając, Damian Milewski i Michał Andryszak na ACB 19 w Rosji!

ACB 19Trójka polskich zawodników weźmie udział w kolejnej "kadyrowskiej" gali Absolut Championship Berkut 19 "Baltic Challenge" (ACB 19), która odbędzie się 30-go maja w Kaliningradzie w Rosji. Będą to Adam Zając (8-1-1), Michał Andryszak (13-5) i debiutant na rosyjskim rynku Damian Milewski (3-2).

Najtrudniejsze zadanie czeka Zająca reprezentującego Gracie Barra Łódź, który już w drugim swoim występie walczyć będzie w walce wieczoru z Anatoliyem Tokovem (16-2). W marcu podczas gali Absolute Berkut Championship 15 w rosyjskiej miejscowości Nalczik, pokonał wysoko na punkty Rosjanina Dmitriya Lazurina i tym zasłużył sobie na walkę wieczoru.

Drugi występ na ACB zaliczy Michał Andryszak, który na rosyjskim rynku stoczy już czwartą walkę. Ostatnio na ACB 14 wygrał z Amerykaninem Lwem Polleyem nokautując go w trzeciej rundzie. Polak zmierzy się z 28-letnim Zaurbekiem Bashaevem (1-0), który korespondencyjnie na ACB 14 wygrał z Zaurem Gadzhibabaevem.

Milewski z kolei za rywala ma 27-letniego debiutanta Aslambeka Arsamikova (1-0). Podopieczny Tomasza Drwala przystępuje do walki po rocznej przerwie i porażce na gali Prommac we Wrocławiu, gdzie uległ niejednogłośnie Brazylijczykowi Tyago Moreira.

O zwycięstwa nie będzie łatwo, ale choć raz jest szansa, by w obwodzie kalinigradzkim nie pobito Polaków, bo ci będą mieli równe szanse występując w sportowej rywalizacji. To żartobliwe nawiązanie do częstych przypadków jakie mają miejsce w tym rejonie w stosunku do Polaków. Mamy nadzieję, że nasi fighterzy srogo zemszczą się za te przypadki i wygrają swoje walki.