free templates joomla

Enfusion 28: Ibrahim El Boustati nowym mistrzem w wadze do 85 kg! Wyniki!

El Boustati vs SenkyrW Żilinie na Słowacji miała miejsce kolejna odsłona gali organizacji Enfusion. W dniu 25 kwietnia 2015 roku na Enfusion 28 przyznano pas mistrzowski w kategorii do 85 kg nowemu właścicielowi, a został nim Ibrahim El Boustati (34-0), po tym jak pokonał zawodnika gospodarzy, Tomasa Senkyra.

Marokańczyk swój sukces zawdzięcza znakomitej akcji z drugiej rundy, gdy idealnie ulokował lewe kolano na splocie słonecznym rywala. Dzięki temu El Boustati nie tylko zdobył cenny tytuł, ale i podtrzymał swój pozbawiony porażki rekord.

Jego rodak, Mohammed Jaraya (55-2) z kolei triumfował w turnieju w wadze lekkiej. W drodze po tę wiktorię wypunktował Czecha Tigrana Movsisyana, a także Słowaka Milana Palesa. Przenosiny do wyższej kategorii wagowej może więc uważać za właściwą decyzję.

Reprezentanci Słowacji wygrywali w pojedynkach dodatkowych. Na zasadach Muay Thai świetnie spisał się utytułowany Vladimir Moravcik (75-6-1), pokonując mocnego Yohana Lidona (80-33-1) z Francji. W kobiecej konfrontacji zaś Lucia Krajcovic potrzebowała dodatkowej rundy, by zasłużyć na zwycięstwo nad Rosjanką Mariną Zuevą.

Komplet wyników:

Półfinały turnieju
70 kg: Milan Pales (Słowacja) pokonał Brahima Benameura (Francja) przez decyzję po rundzie dodatkowej
70 kg: Mohammed Jaraya (Maroko) pokonał Tigrana Movsisyana (Czechy) przez decyzję

Superfight
57 kg: Lucia Krajcovic (Słowacja) pokonała Marinę Zuevą (Rosja) przez decyzję po rundzie dodatkowej
75 kg: Vladimir Moravcik (Słowacja) pokonał Yohana Lidona (Francja) przez decyzję

Finał turnieju
70 kg: Mohammed Jaraya (Maroko) pokonał Milana Palesa (Słowacja) przez decyzję

Walka o mistrzostwo Enfusion
85 kg: Ibrahim El Boustati (Maroko) pokonał Tomasa Senkyra (Słowacja) przez KO w 2 rundzie