free templates joomla

Grappler Night 2: ważenie i konferencja prasowa przed galą!

Grappler Night 2W cieniu UFC Fight Night 64 w Krakowie w podwarszawskim Mińsku Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa i ważenie przed jutrzejszą galą Grappler Night 2. Wszyscy zawodnicy wypełnili zakontraktowane limity wagowe i każdy z nich tryskał pewnością siebie. Oto co się działo na dzisiejszej konferencji prasowej.

Najwięcej do powiedzenia mieli zawodnicy, którzy wystąpią w nieoficjalnej rywalizacji miast: Mińsk Mazowiecki vs Siedlce. Zawdnik MMA WLKS Siedlce, Hubert Jaszczuk był pewny siebie przed walką z miejscowym Sebastianem Rawskim z Klubu Grappler. Jaszczuk, który w przeszłości zdobywał medale na Mistrzostwach Polski w Kickbxingu zaznaczył, że każda walka zaczyna się w stójce, dając do zrozumienia licznie zgromadzonej publice i dziennikarzom, że właśnie w tej płaszczyźnie będzie szukał sposobu na zakończenie walki. Mający dobrą bazę z Judo Rawski z kolei był bardziej powściągliwy w swoich wypowiedziach i widać, że zaplanował na jutrzejszą galę coś specjalnego.

Bardzo pewny siebie był również Marcin Gałązka, jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych podopiecznych Marcina Frankiewicza z Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki. Gałązka dał jasno wszystkim do zrozumienia, że jest pewny zwycięstwa i będzie szukał wygranej przed czasem zaznaczając, że chce udowodnić, że wystąpi w walce wieczoru nie przez przypadek. Debiutujący w zawodowym MMA jego przeciwnik, Arkadiusz Ozioro zapewniał, że nie da się pożreć przeciwnikowi, a publiczność, która przyjdzie na jutrzejszą galę zobaczy kawał dobrego MMA.
Grappler Night 2
Pewnością siebie emanowali również zawodnicy Nastula Club: Damian Majewski oraz Artur Głowacki. Mimo, że sam klub stracił kilku słynnych fighterów jak: Daniel Omielańczuk, Jan Błachowicz czy Piotr Strus podopieczni Pawła Nastuli zaprezentowali naprawdę świetną formę fizyczną. Głowacki imponował masą mieśniową, natomiast Majewski jakością sylwetki. Damian jest pełen optymizmu przed jutrzejszą walką, a trzeba przyznać, że czeka go nie łatwe zadanie. Naprzeciw zawodnika Nastula Club stanie brat słynnego zawodnika UFC, obecnie pretendenta do pasa mistrza KSW w wadze średniej, Krzysztof Drwal. Majewski wie, że zwycięstwo nad bratem słynnego zawodnika nie przejdzie bez echa.

Zdecydowanie najmniej rozmowne były dwie młode zawodniczki, które jutro stoczą walkę w formule MMA: Krystyna Iwanow z Klubu Walki Grappler oraz Dominika Skołorzyńska. Można mieć pewność, że jutro w ringu przemówią pięści i obie zawodniczki dadzą wielkie widowisko. Sam organizator, Marcin Frankiewicz jest przekonany, że będzie to najlepsza walka jutrzejszego wieczora. Pewny swego jest również duet z Gladiatora Ostrołęka: Ormianin Vahe Movsisyan oraz Daniel Chrzanoski. Obydwaj wierzą w swoje umiejętności, a zawodnik z południowego Kaukazu zapewnia, że pokaże słynne kaukaskie zapasy w ringu. Emocjonują również dwie walki w najcięższych kategoriach wagowych: Tomasz Litewnicki z Respekt Wawer Warszawa zmierzy się z Rafałem Jastrzębskim z ŁCSiSW Łuków. Obydwaj są twardymi zawodnikami i w ringu pójdą na wymianę. Przetrwa ten obdarzony mocniejszym ciosem i twardszą szczęką. W boksie zawalczy podopieczny jednej z najwybitniejszych pięści arek w historii boksu, wielokrotnej mistrzyni świata, Karoliny Koszewskiej oraz słynnego Krzysztofa Kosedowskiego z Legia Fight Club, Paweł Echler. Jego ściągniety w ostatniej chwili rywal pojawi się na gali jutro, ale już same treningi z tak wielkimi postaciami polskiego boksu karzą nam wierzyć, że pojedynek będzie stał na najwyższym poziomie sportowym. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki ważenia.

Walka wieczoru:
73 kg: Marcin Gałązka (73 kg) vs Arkadiusz Ozioro (73 kg)

Pozostałe walki:
77 kg: Krzysztof Drwal (77 kg) vs Damian Majewski (77 kg)
75 kg: Daniel Chrzanowski (72 kg) vs Artur Głowacki (75 kg)
76 kg: Vahe Movsisyan (75 kg) vs Alan Czajkowski (76 kg)
82 kg: Sebastian Rawski (82 kg) vs Hubert Jaszczuk (79 kg)
+91 kg: Paweł Echler (102 kg) vs Jakub Tarczewski (zawodnik ważony jutro) – pojedynek bokserski
95 kg: Tomasz Litewnicki (93 kg) vs Rafał Jastrzębski (94 kg) – pojedynek K-1
58 kg: Dminika Skołorzyńska (58 kg) vs Krystyna Iwanow (56 kg)
63 kg: Kamil Kublik (63,5 kg) vs Michał Piotrowski (61 kg)
75 kg: Daniel Strzemiński (74 kg) vs Piotr Bielak (zawodnik ważony jutro) – pojedynek K-1
67 kg: Michał Gryszkiewicz (64 kg) vs Robert Fliszkiewicz (67 kg)