free templates joomla

Znamy już zawodników z karty wstępnej gali FEN 7 "Real Combat"!

FEN 7 Kamil SzukiełojćSzansą dla wielu zawodników Kickboxingu, Muay Thai i MMA będą tak zwane przedwalki, jakimi organizacja Fight Exclusive Night zamierza otworzyć wydarzenie FEN 7 „Real Combat” w Bydgoszczy w dniu 24-go kwietnia. Będzie to świetna okazja by w hali „Artego Arena” zaprezentować bezpośrednie zaplecze polskich Sztuk Walki i przybliżyć nowe postacie ciężko trenujących i utalentowanych fighterów. 

Niektórzy z nich mogą okazać się prawdziwymi odkryciami i perełkami organizacji. Kogo zatem desygnuje do boju organizacja i jakie ciekawe zestawienia będą udziałem FEN 7? Powoli można odkryć karty i pokazać kibicom zawodników, którzy w przyszłości mają szansę błysnąć na scenie Fight Exclusive Night.

Jako pierwsi do ringu wejdą 23-letni Łukasz Demczur z Samolewski Team Poznań i Michał Strehlke z ASW Black Panther Bydgoszcz. Ten pojedynek odbędzie się w kategorii piórkowej do 66 kg. Obaj będą starali się nie tylko zwyciężyć, ale i zdobyć doświadczenie.

Kolejnymi rywalami staną się przedstawiciele najcięższej kategorii wagowej. Ważący blisko 140 kg i mierzący 198 cm Michał Czyż z Kobe Gym Gdynia stanie twarzą w twarz z Kamilem Szukiełojć z Maku Gym Nowa Sól. Podopiecznemu Tomasza Makowskiego także nie brakuje gabarytów i przy wzroście 182 cm waży aż 120 kg. Czy okaże się następcą Dawida Mory? Silny jak tur Michał Czyż na pewno zechce to sprawdzić.

Jako ostatni w tej części gali wyjdą zawodnicy kategorii półciężkiej do 93 kg, Andrzej Piątkowski  reprezentujący bydgoski klub Golden Dragon i Wojciech „Kulkinio” Janusz z Berserkers Team Szczecin. Każdy z nich to niezwykle obiecujący zawodnik swojej kategorii wagowej, ale zwycięzca może być tylko jeden i 24-go kwietnia poznamy odpowiedź na to pytanie.