free templates joomla

Fighters Arena 3: Paweł Pawlak vs Shamil Ilyasov

Shamil Ilyasov MMACzeczeński wojownik Shamil "Hattab" Ilyasov (4-1 MMA 0-0 FA) z Okniński Team Warszawa będzie rywalem Pawła Pawlaka (4-0 MMA 2-0 FA) z Gracie Barra Łódź podczas gali Fighters Arena 3 w łódzkiej hali MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29 września. Pojedynek w kategorii półśredniej (limit -77 kg) wejdzie w skład mini meczu Łódź kontra Warszawa.

Ilyasov mieszkający w Polsce od sześciu lat to bardzo utalentowany fighter, który w Czeczenii odnosił sukcesy w zapasach jako junior. W Polsce trenował w kilku klubach nim ostatecznie trafił do jednego z najlepszych polskich szkoleniowców Mirosława Oknińskiego. Znany z temperamentu i mający nieprzypadkowo przydomek arabskiego bojownika walczącego w Czeczenii, wraz z kontrowersyjnym trenerem już stanowią mieszankę wybuchową. Dwa ostatnie szybkie zwycięstwa są efektem współpracy tego duetu.

Jedynej porażki na polskiej arenie "Hattab" doznał z rąk Krzysztofa Jotko...podopiecznego trenera Oknińskiego i głównie dzięki radom tego ostatniego. "Kiedy nie możesz pokonać wroga, musisz się z nim zaprzyjaźnić" - to chyba żartobliwie można powwiedzeć, iż to motto przyświecało Shamilowi w podjęciu współpracy z najbardziej znanym polskim trenerem MMA. Ilyasov zastąpił kontuzjowanego Damiana Matwiejczuka w ostatnim tygodniu, ale jest w wielkiej formie co udowodnił na gali PLMMA 5 w piątek 21 września w Bielsku-Białej demolując swojego rywala. Czy osiem dni wystarczy na regenerację zweryfikuje oktagonalna klatka.

Niepokonanego jak do tej pory Pawła Pawlaka bez wątpienia czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze. Łodzianin dwa razy już wygrywał na gali Fighters Arena, ale nie z tej klasy rywalami. Mimo to w ostatnim pojedynku z niezwykle trudnym i twardym Adamem Golonkiewiczem toczącym jedenastą walkę w karierze zdołał odwrócić losy pojedynku i zmusić go do poddania. To pokazuje prawdziwie polski charakter godny filmowego "Pawlaka" z trylogii "Sami Swoi" toczącego do upadłego wojnę z "Kargulem". Kto wygra ten epicki polsko - czeczeński pojedynek dowiemy się już w sobotę 29 września.

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć ten pojedynek Organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek gali i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci. Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.

Więcej informacji: www.fighters-arena.com