free templates joomla

Łukasz Sajewski na gali UFC Fight Night w Berlinie zmierzy się z Nick'iem Heinem!

fot. pyrzyce.info - Łukasz Sajewski (z lewej strony) Organizacja UFC w dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdziła informację o tym, że Łukasz "Wookie" Sajewski (13-0) zadebiutuje w jej oktagonie 20 czerwca 2015 podczas gali UFC Fight Night 69 w Berlinie. Jego przeciwnikiem będzie niemiecki zawodnik, Nick Hein (MMA 11-2). W walce wieczoru zobaczymy natomiast ogłoszony niedawno pojedynek pomiędzy Aleksandrem Gustafssonem a Gloverem Teixeirą.

Łukasz Sajewski swoją pierwszą walkę w zawodowym MMA stoczył w kwietniu 2008 roku i jak na razie nie przegrał żadnej walki. Kontrakt z UFC podpisał w ubiegłym roku i wówczas miał zadebiutować podczas gali UFC Fight Night 51 w starciu z Leonardo Santosem. Niestety Polak musiał wówczas wycofać się z walki ze względu na kontuzję. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie, aby wyszedł do pojedynku.

Dla niemieckiego zawodnika, Nicka Heina będzie to trzecia walka w UFC. Zadebiutował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie podczas gali UFC Fight Night Munoz vs Mousasi w maju 2014 roku. Pokonał wówczas swojego przeciwnika, Drew Dobera, przez jednogłośną decyzję sędziów. W kolejnej walce, 22 listopada 2014 roku na gali UFC Fight Night 57 "Edgar vs Swanson" nie poszło mu już jednak tak dobrze i przegrał przez decyzję z Jamesem Vickiem.

Nick Hein na temat najbliższej walki powiedział:

“Nie mogę doczekać się kolejnej walki w Berlinie. Nigdy nie zapomnę tego, jak fani wspierali mnie w ubiegłym roku. Cały czas mam gęsią skórkę, gdy pomyślę o tym. Niemieccy fani są po prostu najlepsi! Właśnie wróciłem z mojego pierwszego obozu przygotowawczego, który miał miejsce w Tajlandii i już teraz nie mogę doczekać się wejścia do Oktagonu.”