free templates joomla

Trening medialny przed DSF Kickboxing Challenge "Polska vs Macedonia"

DSF Kickboxing ChallengeW środę 1-go kwietnia w Gravitan Health and Sport Club w Parku Handlowym Targówek w Warszawie, odbył się Otwarty Trening Medialny przed galą DSF Kickboxing Challenge IV i zarazem meczem Polska vs Macedonia. Impreza będzie miała miejsce w hali Arena Ursynów w Warszawie w dniu 18-go kwietnia a Media Trening był częścią cyklu wydarzeń promujących tę galę.

Trening prowadził Dyrektor Sportowy grupy DSF Kickboxing i zarazem pierwszy polski mistrz świata Piotr Siegoczyński z pomocą Marcina Różalskiego byłego kickboxera i aktualnie zawodnika KSW. Dodatkową pomocą testową służyli trenerzy Gravitana podczas specjalnego testu wydolnościowego.

Uczestniczka walki wieczoru Dorota Godzina, oraz Kamil Ruta i Łukasz Wichowski czyli gwiazdy organizacji prezentowały swoje umiejętności przed najważniejszymi życiowymi występami. Licznie zgromadzeni widzowie mogli oglądać umiejętności zawodników podczas tarczowania i ich możliwości fizyczne. Wyglądało to imponująco i podobało się publiczności. Wielu z obserwatorów zgromadzonych w Gravitanie brało autografy i fotografowało się z gwiazdami nadchodzącej kickboxerskiej imprezy.

Wśród widzów zostały rozlosowane nagrody rzeczowe i bilety na DSF Kickboxing Challenge IV. Pozostałych namawiamy gorąco do odwiedzenia Areny Ursynów w dniu 18-go kwietnia, oglądania wydarzenia i kibicowania polskim zawodnikom.