free templates joomla

Pojedynek Albert Odzimkowski kontra Mindaugas Verzbickas dodany do kary walk gali FEN 7!

FEN 7 Odzimkowski vs Verzbickas Dwaj niezwykle waleczni i utalentowani zawodnicy MMA wagi półśredniej Albert Odzimkowski z Radomia oraz Mindaugas Verzbickas z Litwy zmierzą się ze sobą podczas nadchodzącej gali FEN 7 „Real Combat” w Bydgoszczy w dniu 24-go kwietnia. Pojedynek wejdzie w skład głównej karty walk gali w hali „Artego Arena” nazywanej też „Małą Łuczniczką” przy ulicy Toruńskiej 59. 

26-letni Albert Odzimkowski, reprezentujący Szkołę Walki Drwala, uchodzi za ścisłą czołówkę polskiej wagi półśredniej. Wychowanek Radomskiego Klubu Taekwondo rozpoczął profesjonalną karierę w 2010 roku i w kolejnych siedmiu walkach był niepokonany. Jedynej porażki doznał z aktualnym zawodnikiem UFC Francuzem Mickaelem Leboutem w 2014 roku. Odzimkowski stoczył 8 walk z czego 7 wygrał. Mierzy 182 cm i waży 77 kilogramów.

Liczący 24 lata Mindaugas Verzbickas to jeden z dwóch najlepszych litewskich zawodników wagi półśredniej. Obok mistrza Dream, Mariusa Zaromskisa, wychowanek klubu Ukmerge Judo Sport Club uchodzi za najbardziej obiecującego zawodnika MMA w tym kraju. Litewski zawodnik walczył już na wielkich galach jak Legend Fight Show czy Bushido Lithuania. W 2014 roku stoczył jedną z najlepszych walk MMA na polskim rynku, podczas Prime FC przeciwko Andrzejowi Grzebykowi, walcząc o wagę wyżej do 84 kg. W ostatnim pojedynku zaś zmusił szybko do poddania Karola Szałowskiego.
Również inny polski zawodnik, Marcin Mencel w 2013 roku został zmuszony do poddania przez walecznego Litwina. Verzbickas stoczył 12 walk z czego wygrał 8 i raz zremisował walkę. Mierzy 182 cm i waży 80 kilogramów.

„Bardzo liczymy na mocną twardą walkę w wykonaniu obu fighterów, bowiem obaj słyną z twardości i to przede wszystkim braliśmy pod uwagę przy tym zestawieniu. Waga półśrednia jest naszym oczkiem w głowie i zamierzamy konfrontować największych twardzieli. Bez wątpienia to będzie wojna w ringu i zamierzamy to pokazać kibicom, których serdecznie zapraszamy na ten i inne pojedynki.” - powiedział Rafał Sawicki, jeden z prezesów Fight Exclusive Night.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 24-go kwietnia 2015 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a  pojedynek Alberta Odzimkowskiego i Mindaugasa Verzbickasa zapisze się w pamięci kibiców. Nie może Was tam zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy!  

Jednocześnie informujemy, iż bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt.

Więcej informacji na naszej stronie: www.fen-mma.com