free templates joomla

Zaproszenie na trening otwarty przed galą DSF Kickboxing Challenge "Polska vs Macedonia"

DSF Kickboxing Challenge W imieniu organizatora gali DSF Kickboxing Challenge "Polska vs Macedonia" zapraszamy na trening zawodników otwarty dla publiczności., który odbędzie się w środę, 1 kwietnia 2015, o godzinie 18:00 w klubie Gravitan na warszawskim Targówku.
Poniżej zaproszenie organizatora i szczegółowe informacje. Gorąco polecamy!

Szanowni Państwo,

Organizacja DSF Kickboxing Challenge ma przyjemność zaprosić fanów sportów walki, dziennikarzy i fotoreporterów na trening otwarty, w dniu 01 kwietnia 2015, o godzinie 18:00, w klubie Gravitan (Park Handowy Targówek) przy ul. Malborskiej 39 w Warszawie.

W treningu udział wezmą najlepsi zawodnicy DSF Kickboxing Team - Dorota Godzina, Kamil Ruta i Łukasz Wichowski, których zobaczymy w ringu już na najbliższej gali DSF Kickboxing Challenge: Polska vs Macedonia, 18 kwietnia 2015 w Warszawie.

Na treningu obecny będzie również doskonale znany fanom sportów walki, zarówno Kickboxingu jak i MMA, Marcin Różalski, obecnie zawodnik "Federacji KSW" oraz Piotr Siegoczyński, pierwszy polski Mistrz Świata w Kickboxingu, będący Dyrektorem Sportowym cyklu DSF Kickboxing Challenge.

W tym dniu w klubie Gravitan na Targówku na hasło DSF KICKBOXING CHALLENGE wchodzisz i ćwiczysz za darmo!

Gorąco wszystkich zapraszamy!