free templates joomla

DSF Kickboxing Challenge: Polska vs Macedonia już 18 kwietnia w Warszawie!

fot. DSF Kickboxing Challenge W sobotę, 18-go kwietnia 2015 roku wielki międzynarodowy Kickboxing powróci do stolicy Polski, za sprawą gali DSF Kickboxing Challenge. W hali Arena Ursynów najlepsi polscy i bałkańscy zawodnicy stoczą bezkompromisowe pojedynki w ramach meczu Polska vs Macedonia, a najlepsi krajowi reprezentanci wagi superciężkiej wyłonią spośród siebie prawdziwego "Giganta Ringu".

To tylko część emocji jakie niesie za sobą najnowszy, rewolucyjny projekt DSF Kickboxing Challenge, opracowany i kierowany przez pierwszego polskiego mistrza świata tej dyscypliny Piotra Siegoczyńskiego. Jego doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, zaowocowały nową platformą jaką jest cykliczny tour, gdzie wielu świetnych amatorów z Polski i Europy będzie miało szansę na pokazanie swoich umiejętności.

To rzecz bez precedensu i czwarte wydarzenie z tego cyklu nie powinno rozczarować kibiców. Dwie wcześniejsze edycje już wyłoniły liderów nie tylko tej imprezy. Swoje szanse wykorzystali Łukasz Wichowski, Kamil Ruta i przedstawicielka płci pięknej, Dorota Godzina. Nadal jednak fani czekają na potencjalne odkrycia i nowe gwiazdy jakie może wyłonić trzecia edycja gal DSF Kickboxing Challenge.

Właśnie mistrzyni świata, Dorota Godzina w uznaniu sportowej klasy stoczy walkę wieczoru z Kristiną Stojchevską z Macedonii, a stawką walki będzie pas organizacji DSF Kickboxing Challenge w kategorii do 56 kg. Będzie to też rewanż za Mistrzostwa Europy w 2014 roku, gdzie w Mariborze trenująca w klubie „X Fight Piaseczno” polska mistrzyni świata pokonała Kristinę. Zawodniczka z Macedonii tym razem dostaje zawodową szansę zrekompensowania tamtej porażki. Dla Doroty będzie to czwarta szansa na zwycięstwo w cyklu DSF Kickboxing Challenge i dostarczenie punktów Polsce w meczu z Macedończykami.

Na pewno do roli gwiazd DSF Kickboxing Challenge, mogą aspirować także mistrz Europy i wielokrotny medalista europejskich i polskich imprez Sportów Walki, Kamil Ruta z klubu „Wicher Kobyłka”. Ruta zmierzy się z Macedończykiem, Mikim Ivanovskim, a walka wejdzie w skład międzynarodowej konfrontacji. Także starcie jednego z najlepszych specjalistów formuły full-contact,  Łukasza Wichowskiego z Dimitarem Gjorgjievem pozwoli ustalić wynik meczu złożonego z trzech pojedynków.

Ważną częścią gali będzie turniej wagi superciężkiej z udziałem najlepszych krajowych zawodników. Tomasz Lis, Michał Bławdziewicz, Tomasz Klimiuk i Wojciech Stawicki rozstrzygną między sobą jednego wieczora o prymacie w najcięższej kategorii w kraju. Inne ciekawe starcia staną się udziałem Macieja Grzegorzewskiego i Macieja Garbaczewskiego a także Wojciecha Kosowskiego z Kamilem Jenelem.

Dla kibiców sztuk walki to wydarzenie będzie okazją obejrzenia walk Kickboxingu na zasadach K-1 i Full-contact na najwyższym europejskim poziomie. Umożliwia to projekt Grupy DSF z wciąż ewoluującymi galami na coraz wyższym poziomie. Najlepszą z nich kibice będą mieli możliwość obejrzeć już 18-go kwietnia w hali Arena Ursynów.

Pełna karta walk gali znajduje się TUTAJ