free templates joomla

XCage 7 / PLMMA 50: karta walk gotowa!

Xcage 7 / PLMMA 50 13 marca w toruńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Bema odbędzie się gala Xcage 7 / PLMMA 50. W walce wieczoru zobaczymy Adriana Zielińskiego, którego przeciwnikiem będzie Rustam Khasanov. Stawką pojedynku będzie pas PLMMA.

Adrian Zieliński (13-3) jest zawodnikiem olsztyńskiego Arrachionu, w którym trenuje Mamed Khalidov. W Toruniu będzie próbował kontynuować serię sześciu zwycięstw z rzędu na galach PLMMA. Pokonał m.in. znanego z gal KSW, Nikko Puhakke, a także Mariana Ziółkowskiego oraz efektownie zwyciężył z Miroslavem Strbaka. W tych trzech walkach bronił mistrzowski pas PLMMA. Tamten rok był bardzo udany dla zawodnika z Olsztyna. Czy w tym roku będzie kontynuował bardzo dobrą passę zwycięstw?

Przeciwnikiem Zielińskiego będzie Rosjanin, Rustam Khasanov  (9-2-1), reprezentujący klub Fightspirit Team. Khasanov to młody i ambitny zawodnik. Z dziewięciu zwycięstw, osiem wygrał przed czasem. Będzie próbował po raz czwarty z rzędu zwyciężyć, nie licząc jednego no contess po drodze. Khasanov już dwukrotnie wystąpił na galach rosyjskiej organizacji M-1 Global, w której także występuje Marcin Tybura oraz Damian Grabowski.

Na gali zadebiutuje znany z telewizyjnego show „Warsaw Shore”- Paweł „Trybson” Trybała. Jego przeciwnikiem będzie Łukasz Stojanowski (1-1), który miał bardzo długą przerwę w walkach. Można uznać to walkę za freak fight choć „Trybson” twierdzi, że chce na poważnie zaistnieć w polskim MMA. Trybała przygotowuje się do walki w takich klubach m.in. jak Shooters Konin czy Arrachion Olsztyn.

Aktualna karta walk TUTAJ