free templates joomla

Pornsanae wygrywa 200 walkę na Omnoi Stadium! Video

PornsanaeDo huśtawki nastrojów swoich fanów przyzwyczaił były mistrz Rajadamnern Stadium 33-letni Pornsanae Sitmonchai (200-54-8, 87 KO), który w miniony piątek 13-go lutego, wygrał swoją 200 (!) walkę Muay Thai w zawodowej karierze! Nie ma w tym nic niezwykłego, że jak zawsze ostatnio, albo pada znokautowany, albo nokautuje. Tym razem znokautował rywala o nazwisku Phet J.L.Suit.

Pornsaneh jak też nazywany jest widowiskowo walczący Taj, obronił pas wagi superpiórkowej (do 58 kg) a warto przypomnieć, iż ostatnie walki z Denisem Puricem na Top King World Series 2014 i z Hiroaki Suzuki na S-Cup 65 KG tournament, toczył w wyższych kategoriach wagowych. Omnoi jest czwartym co do wielkości stadionem w Tajlandii i funkcjonuje od 1984 roku i pas ma swoją wartość.

Niewątpliwie ma też swoją wartość Pornsanae jako fighter próbując nawiązać do dawnych zwycięstw. Tych niewątpliwie brakuje będącemu w "chrystusowym wieku" zawodnikowi, bo tylko w 2014 roku przegrał 8 razy i tylko trzy 3 zwyciężał. Teraz dobrze wszedł w 2015 rok i zapewne będzie oczekiwał kolejnych wygranych i choć ciężko mu będzie nawiązać walkę z najlepszymi z Lumpinee czy Rajadamenern, może jeszcze cieszyć się mniejszymi sukcesami.  Poniżej wideo z ostatniej walki: