free templates joomla

Duke Roufus o treningach CM Punka: ten facet wchłania wiedzę jak gąbka!

Duke Roufus, CM PunkSłynny amerykański zapaśnik WWE, Phil Brooks, znany jako "CM Punk" zamierza mocno trenować do pierwszej w życiu walki na zasadach MMA, którą odbędzie w organizacji UFC. W tym celu postanowił skorzystać z wiedzy najlepszych i zaangażował trenera Jeffrey Ryan Roufus znanego jako Duke Rufusa, który trenuje mistrza wagi lekkiej UFC Anthony Pettisa.

Duke to młodszy brat legendarnego kickboxera Ricka "The Jet" Roufusa, który toczył pamiętne boje z Markiem Piotrowskim i Marcinem Różalskim. Jak wszyscy pamiętamy, mocno za to krytykowano UFC, iż podpisało kontrakt z jednym z najbardziej znanych zawodników WWE CM Punk, ale ani organizacja ani sam trener nie zamierzają zostawiać sprawy swojemu biegowi. Po pierwszych treningach Roufus jest pewny swego i pewny możliwości swojego podopiecznego.

"Wszystko będzie dobrze. Ten facet pracuje bardzo ciężko. Poświęcamy mu należną uwagę i jeśli mam być szczery, to on wchłania całą wiedzę prosto, jak gąbka. Oczywiście, że będzie to bardzo ciekawym zawodnikiem w UFC" - zaznaczył słynny trener. Na razie jednak problem z wyborem rywala ma sama organizacja UFC, która obiecywała przydzielić mu godnego rywala.