free templates joomla

Gala Fighters Night 3 z gwiazdami i 25-leciem Polskiego Związku Kickboxingu!

Fighters Night 3W dniu 28-go lutego w nowo powstałym Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Hotelu Binkowski w Kielcach, odbędzie się wyjątkowa impreza jaką będzie gala Fighters Night 3 połączona z rocznicą i benefisem obchodów 25-lecia Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB). Jak przystało na tak wyjątkową imprezę PZKB rzuci do boju najlepszych polskich zawodników Kickboxingu, którzy walczyć będą o pasy m.in. Międzynarodowego Mistrza Polski oraz Zawodowego Mistrza Polski.

Wśród wśród nich pojawią się takie gwiazdy jak: Dawid Kasperski z Punchera Wrocław, triumfator turnieju SuperKombat na niwie zawodowej a także zdobywca Pucharu Świata, V-ce Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Polski K-1 Rules. Tomasz Sarara reprezentujący T.S. Wisła i Team Mr. Perfect - wielokrotny mistrz Polski i uczestnik walk w Europie i Japonii, będący aktualnie najlepszym polskim zawodnikiem wagi ciężkiej.

Inni utytułowani zawodnicy jacy wezmą udział w gali Wojciech Kosowski, Joanna Walkiewicz, Arkadiusz Kaszuba, Dawid Świerczyński, Mateusz Hiki, Robert Cepak, Hubert Ulikowski czy Mateusz Białecki.

Główną walką wieczoru, której stawką jest pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze do 86 kg, będzie starcie Dawida Kasperskiego z rywalem z Holandii lub Rumunii. Jest to jeszcze w trakcie ustaleń z tendencją do sfinalizowania w najbliższym czasie. Drugi ważny pojedynek to starcie Mateusza Hiki z Legionu Głogów i Roberta Cepaka reprezentującego Ring Kraków. Będą oni rywalizować o pas MP wagi cruiser (91 kg).

Najlepszy polski zawodnik wagi ciężkiej Tomasz Sarara zmierzy się z Ukraińcem Alexandrem Bodukhinem a z kolei Wojciech Kosowski z Miroslavem Smolarem ze Słowacji. Także polsko - słowacki będzie pojedynek kobiet, w którym walczyć będą Joanna Walkiewicz z klubu Soma Gym Kielce i Alexandra Niznikova ze Słowacji. Galę uświetnią swoją obecnością prawdziwe sławy sportów walki, m.in. Przemysław Saleta, Albert Sosnowski, Iwona Guzowska, Agnieszka Rylik i Marek Piotrowski.

Dla polskich fanów Kickboxingu, którzy zechcą zobaczyć to wydarzenie mamy miłą informację, iż stacja FightBox będzie na żywo transmitować galę jak też jubileusz Polskiego Związku Kickboxingu i możemy już dziś zaprosić wszystkich przed ekrany najlepszej tematycznej stacji Sztuk Walki. Międzynarodowa transmisja gali Fighters Night 3 będzie nie tylko pokazywana na kanale FightBox HD, ale będzie także dostępna w Internecie dla abonentów usługi FilmBox Live i na stronie www.fightboxlive.com.