free templates joomla

Seminarium z mistrzem Rajadamnern Stadium Jompop Kiatphontip'em w Polsce!

Jompop KiatphontipDla fanów Muay Thai, Kickboxingu a nawet MMA mamy świetną wiadomość o dwóch seminariach w naszym kraju z długoletnim mistrzem Radjanamnern Stadium z Tajlandii Jompop'em Kiatphontip'em. Tego formatu postacie pojawiają się z rzadka w naszym kraju, tym bardziej warto skorzystać z takiej okazji i wziąć udział. Seminarium odbędzie się w 27-go października w Olsztynie i 28-go października w Warszawie.

UWAGA!  ZMIANA TERMINU!
Ze względów losowych organizator jest zmuszony przenieść termin seminarium na 8 i 9 grudnia 2012r.
Za utrudnienia organizator seminarium bardzo przeprasza!
 

Jak poinformował organizator: "Jompop jest bardzo znany nie tylko w Tajlandii, m.in. dlatego, że  w przeszłości był numerem jeden stadionu Rajadamnern. Jest to zawodnik bardzo dobry technicznie i jeden z najlepszych specjalistów od klinczu i obaleń. Seminarium kosztuje 50 zł. Jest też możliwość zorganizowania seminarium zamkniętego dla zainteresowanych klubów.Kluby chętne, żeby zorganizować seminarium zamknięte, a także wszelkie inne pytania, proszę kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ".

Jako portal branżowy gorąco polecamy to seminarium, celem wzbogacenia wiedzy i umiejętności na bazie najlepszych zawodników na świecie a Jompop Kiatphontip bez wątpienia jest jedną z takich postaci o czym świadczy kilkaset walk jakie stoczył i przytłaczającą ilość z nich wygrał.