free templates joomla

TFL 6 / PLMMA 46 w Lublinie! Zapowiedź gali!

TFL 6 / PLMMA 46 Już w przyszłym tygodniu, w sobotę 24 stycznia 2015 w hali MOSiR w Lublinie organizacja Thunderstrike Fight League zarządzana przez Jacka Sarnę w kooperacji z Profesjonalną Ligą MMA przeprowadzi galę TFL 6 / PLMMA 46. Zaprezentują się na niej głównie zawodnicy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z zawodowym MMA, ale to nie oznacza, iż zabraknie ciekawych pojedynków. Na pierwszy plan wysuwa się starcie o pas w wadze lekkiej między Łukaszem Bieńkiem (5-2) a Grzegorzem Szulakowskim (4-1).

Bieniek reprezentuje Herkulesa Łęczna. Na galach TFL występował już trzykrotnie i za każdym razem opuszczał klatkę jako zwycięzca. Ostatni rok spędził bardzo aktywnie, tocząc aż pięć pojedynków, z czego w trzech był górą. Na niwie amatorskiej wygrał turniej na ALMMA 43 w 2013 roku. Z kolei pochodzący z Namysłowa w województwie opolskim Szulakowski może pochwalić się wygraną przez duszenie zza pleców nad Patrykiem Grudniewskim, jednym z najlepszych polskich lekkich, na premierowym evencie organizacji Fight Exclusive Night.

Zwycięzca walki wieczoru następnie skonfrontuje się zapewne z lepszym z dwójki Hubert Szymajda (4-1) i Kamil Lamprycht (2-0). Szymajda pochodzi ze Świdnika, ale obecnie trenuje w Białej Podlaskiej. I to właśnie tam walczył ostatnio, gdy poddał Andreya Sucharewicza. Lamprycht natomiast fenomenalnie wystartował z karierą zawodową, szybko i efektownie ogrywając przez techniczny nokaut zarówno Piotra Kokoszewskiego i Łukasza Bieńka, uczestnika main eventu.

Dla zawodników, którzy w dużej mierze pochodzą z Lublina i innych miast regionu, udane występy mogą stać się świetną okazją do wypromowania się i otrzymania zaproszenia na kolejne gale TFL czy PLMMA.

Zobacz także:
TFL 6 / PLMMA 46: Lublin, 24/01/2015! Aktualna karta walk!