free templates joomla

Gala Octagon Fight w Radlinie już 10 stycznia 2015!

Octagon Fight RadlinTylko dni dzielą nas od drugiej edycji gali OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk. W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w radlińskiej hali widowiskowo-sportowej zmierzą się najzdolniejsi zawodnicy MMA z południa Polski! Zobaczymy 8 walk, wśród których dwie walki wieczoru będą eliminatorami do potyczki o pas mistrzowski!

Kolejny raz zawodnicy zmierzą się w oktagonie otoczonym siatką, w którym arbitrem głównym będzie Jakub Muller znany m.in. z sędziowania MMA Attack. Nie zabraknie także gości specjalnych, których organizatorzy ujawnią dopiero podczas samej imprezy! To jednak nie jedyne atrakcje dla widzów. O odpowiednią oprawę zadba główny partner gali MMA czyli polska marka odzieży ulicznej dla ludzi z charakterem - OCTAGON! Pojawią się m.in. okolicznościowe foldery OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk. Realizatorzy zadbają o odpowiednią oprawę wizualną i dźwiękową, pojawią się octagon girls oraz nagrody dla widzów!

Nie można oczywiście zapomnieć o najważniejszym czyli karcie walk! Ponownie za jej wygląd odpowiadał Rafał Klimek z Adrenalina Sport. Pamiętając dobór zawodników do pierwszej edycji, możemy być pewni zaciętej rywalizacji i tym razem! W oktagonie zmierzą się fighterzy z południa Polski, co można wywnioskować z nazwy gali „Bitwa o Śląsk”!

Zobacz także:
Octagon Fight "Bitwa o Śląsk": Radlin, 10/01/2015

Źródło: informacja prasowa organizatora