free templates joomla

Fight Exclusive Night 5: Paduch vs Shimuk i Kruszewski vs Bybochkin!

FEN 5 - Paduch vs Shimuk i Kruszewski vs BybochkinDwie przedstawiane poniżej pojedynki są ostatnią odsłoną karty walk gali FEN 5 „Cuprum Heros”, która odbędzie się w dniu 10-go stycznia 2015 w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie. Są to dwa międzynarodowe starcia polsko – białoruskie. I tak w otwierającej galę walce MMA Patryk Paduch z Boi Team Wrocław zmierzy się z Antonem Shimukiem z Kondora Grodno a  Maciej „Kruszon” Kruszewski podejmie walkę z klubowym kolegą Shimuka, Yurim Bybochkinem

21-letni Patryk „Bambi” Paduch to podopieczny znakomitego trenera Pawła Szubarta i debiutował na gali FEN 2 we Wrocławiu w dniu 8-go marca 2014 pokonując Mateusza Hyżego z Fightmana Bochnia. Jego aktualny rywal, Anton Shimuk, walczył na gali FEN 4 „Sumer Edition” w Sopocie i uległ po dramatycznej walce Emilowi Różewskiemu na punkty. Jednak w ostatniej walce na PLMMA 40 w Białymstoku pokonał Dariusza Kazimierczuka i tym samym dostanie ponownie szansę walki w Fight Exclusive Night. Jego bilans walk to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Maciej „Kruszon” Kruszewski liczący 21 lat to miejscowy zawodnik trenujący w Streffie Fight Team Lubin pod okiem Tomasz Pilarza. Z sukcesów jakie osiągnął warto odnotować ubiegłoroczny brązowy medal Mistrzostw Europy i Mistrzostwo Europy Juniorów w Grapplingu federacji NAGA w 2010 roku. Na zawodowej arenie ma 1 zwycięstwo i 1 porażkę. Białoruski przeciwnik, Yuri Bybochkin ma 26 lat i na koncie 1 porażkę poniesioną na polskim rynku przeciwko Alanowi Langerowi. Teraz dostanie szansę na poprawienie swojego rekordu. Walka odbędzie się w limicie kategorii lekkiej do 70 kg.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 10-go stycznia 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Paweł Jóźwiak i Rafał Sawicki
Organizatorzy FEN 5 „Cuprum Heros”

Jednocześnie informujemy, iż bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Więcej informacji na naszej stronie: www.fen-mma.com

            Trailer gali FEN 5 „Cuprum Heroes”: