free templates joomla

Paweł Biszczak zwycięża na III Gali Karate Kyokushin w Szczecinku!

Paweł BiszczakJeden z głównych aktorów i uczestników nadchodzącej wielkimi krokami gali Fight Exclusive Night 5 w Lubinie, mistrz świata K-1 Global Paweł Biszczak z Legnicy mocnym akordem rozpoczął przygotowania do walki wieczoru z Portugalczykiem Janu Malkriado Cruzem. W sobotę 29-go listopada, podczas III Gali Karate Kyokushin, K-1, MMA w Szczecinku w kategorii do 77kg stoczył ciekawy bój z młodym 24-letnim Adamem Piastowskim, który młodzieżowym Mistrzem Polski w formule K-1.

Będący obecnie według wielu niekwestionowanym numerem jeden w Polsce bez podziału na kategorie zawodnik Prych Team, doprowadził do dwóch liczeń ambitnego rywala. Nawet będąc w przedstartowej formie Biszczak pokazał klasę, gdy kręcił swoje słynne obrotówki, z których jedna posłał na deski rywala. Wygrana przez decyzję była absolutnie uzasadniona, aczkolwiek Piastowskiemu należą się ogromne brawa.

Przed występem na FEN 5 "Cuprum Heros" w Lubinie, byłego karatekę i zawodnika Kickboxingu czeka jeszcze jeden start testowy podczas gali Kick-Fighter Night w hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu w dniu 13-go grudnia, gdzie zmierzy się z Michałem Ronkiewiczem z Wrocławia i będzie to rewanż za finał MP K-1 Rules. Potem już Legniczanina czeka walka 10-go stycznia na FEN 5.