free templates joomla

Fight Exclusive Night 5: znamy już walki wieczoru i pierwsze pojedynki!

Fight Exclusive Night 5 We wtorek, 25 listopada w Lubinie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca galę Fight Exclusive Night 5. Tym razem event będzie nosić podtytuł "Cuprum Heroes", co jest ukłonem organizacji FEN w stronę zagłębia miedziowego, gdzie organizowane jest wydarzenie.

Konferencję rozpoczęli Paweł Jóźwiak, Prezes FEN oraz Piotr Midziak, Prezes RCS - Regionalnego Centrum Sportowego.
Już na wstępie zapowiedziano zawodników, którzy wezmą udział w gali, a w tym dwie walki wieczoru, po jednej w MMA i Kickboxingu.

W walce wieczoru, w formule MMA zmierzą się: pochodzący z Bytomia, Maciej Browarski oraz reprezentujący Jelenią Górę, Marcin Zontek, natomiast w formule K-1 Rules wystąpią: Paweł Biszczak z Legnicy i Janu "Malkriado" Cruz z Portugalii.

Walką Browarski vs Zontek organizacja FEN otworzyła rywalizację w MMA w wadze półciężkiej. Zapowiedziano także innych uczestników gali. W Kickboxingu: Bartosz Muszyński reprezentujący klub Armia Polkowice, Jakub Kozera z Zielonej Góry, Patrycja Krawczyk z klubu Legion Głogów. Najszybciej organizacji FEN przyszło zestawienie walk MMA i tutaj już zapowiedziano pierwsze pojedynki. Wystąpią w nich: Adam Niedźwiedź z klubu Natal Gold Team Katowice vs Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław, Damian Komisarski reprezentujący Lutadores Wrocław vs Paweł Kordylewicz z Lubina.

W najbliższym czasie organizatorzy przedstawią kolejne zestawienia.

Fight Exclusive Night 5    Fight Exclusive Night 5

Fight Exclusive Night 5    Fight Exclusive Night 5