free templates joomla

Enfusion 22: Andy Souwer oraz Denise Kielholtz z pasami mistrzowskimi! Wyniki!

Enfusion Groningen w Holandii w dniu 22 listopada 2014 roku gościło event Enfusion 22. Główne role odegrali podczas niego zawodnicy gospodarzy, którzy z powodzeniem rywalizowali o różne tytuły: Andy Souwer (154-16-1) o pas organizacji WFCA, natomiast Denise Kielholtz o pas Enfusion.

Souwer swoje zwycięstwo nad Ardalanem Sheikholeslami'm przypieczętował w czwartej rundzie, gdy najpierw trafił rywala kolanem, a następnie trafił go całą serią uderzeń, które rzuciły zawodnika z Iranu na deski. Oczywiście wynik tego starcia nie był żadnym zaskoczeniem, gdyż Holender to absolutna czołówka światowa w kategorii do 70 kg i to od wielu lat. Ponownie w ringu zaprezentuje się już w przyszłym tygodniu, 30 listopada, gdy w Tokio na gali Shoot Boxing S-Cup 2014 zmierzy się z Kuniyoshi'm Hironaką.

Kielholtz miano mistrzyni organizacji Enfusion zachowała po zwycięstwie na punkty nad Tiffany van Soest z USA. Warto także zwrócić uwagę na zwycięstwo Mohammeda Jarayi, jednego z najciekawszych fighterów młodego pokolenia, który prawym sierpowym znokautował Marvina Sansaara.

Następna, a zarazem ostatnia w tym roku gala Enfusion, oznaczona numerem 23, odbędzie się 21 grudnia, także w Holandii, w Oss. Głównymi atrakcjami będą dwa boje o tytuły Enfusion: w wadze ciężkiej między Ismaelem Lazaarem i Gaetanem Sautronem oraz w limicie wagowym do 67 kg między Iliasem Bulaidem oraz Zahidem Zairovem.

Komplet wyników:

70 kg: Mohammed Jaraya (Maroko) pokonał Marvina Sansaara (Surinam) przez KO w 2 rundzie
85 kg: Tom de Smet (Holandia) pokonał Daniela Cirica (Serbia) przez TKO w 1 rundzie
80 kg: Khalid El Bakouri (Maroko) pokonał Alvę Remora (Curacao) przez decyzję
80 kg: Andrei Ostrovanu (Rumunia) pokonał Cedrica Bacunę (Curacao) przez KO w 1 rundzie

Walka o mistrzostwo Enfusion
57 kg: Denise Kielholtz (Holandia) pokonała Tiffany van Soest (USA) przez decyzję

Walka o mistrzostwo WFCA
70 kg: Andy Souwer (Holandia) pokonał Ardalana Sheikholeslami'ego (Iran) przez KO w 4 rundzie