free templates joomla

Knockout Art 1 w Środzie Wielkopolskiej: zapowiedź gali! Wideo!

Knockout Art 1W dniu 30 listopada 2014 roku w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się inauguracyjny event organizacji Knockout Art, zarządzanej przez Grzegorza Waligórę. W karcie walk znajduje się łącznie jedenaście pojedynków w formułach Muay Thai i MMA. Oprócz zawodników reprezentujących lokalne, wielkopolskie kluby, w akcji zobaczymy także fighterów z innych części Polski oraz zza naszej wschodniej granicy.

Jedną z części gali będzie turniej boksu tajskiego w limicie wagowym do 73 kg. W półfinałach zobaczymy Bartosza Kołodziejczaka (Kohorta Poznań), wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie, który zmierzy się z Pawłem Szostakiem (Brazi Thai Olsztyn), a także Adama Trzepiołę (Serafin Warszawa), który podejmie przybysza z białoruskiego Grodna, Denisa Rayko.

W głównych walkach w formule Muay Thai zawalczą fighterzy Kohorty Poznań. Jednym z nich jest Łukasz Radosz, a więc aktualny mistrz Polski i Europy, a jego przeciwnikiem w zawodowym debiucie będzie kolejny z Białorusinów, Artur Shatikovski. W jedynej kobiecej konfrontacji zaprezentuje Magdalena Kaczor, kolejna przedstawicielka poznańskiej Kohorty, która mimo 18 lat ma już na koncie liczne tytuły krajowe w Kickboxingu i Muay Thai. Zmierzy się z Aleksandrą Szczerban (MMA Devil Świebodzin).

W jednym z pojedynków MMA spotkają się natomiast Bartłomiej Ratajczak z poznańskiej Copacabany oraz Kacper Dłużniewski, trenujący na codzień w MMA Devil Świebodzin, zwycięzca turnieju na gali ALMMA 66.

Karta walk:

Walki MMA
66 kg: Krzysztof Kondracik (MMA Devil Świebodzin) vs. Marcin Przybylski (Copacabana Poznań)
84 kg: Bartłomiej Ratajczak (Copacabana Poznań) vs. Kacper Dłużniewski (MMA Devil Świebodzin)

Walki Muay Thai
86 kg: Grzegorz Grześkowiak (Kohorta Środa Wlkp.) vs. Adrian Przecioska (Brazi Thai Olsztyn)
86 kg: Łukasz Czech (Kohorta Środa Wlkp.) vs. Mikołaj Kapała (Kohorta Swarzędz)
81 kg: Karol Kasztelan (Kohorta Śrem) vs. TBA
+91 kg: Daniel Gaczyński (Kohorta Śrem) vs. Łukasz Stec (KO Gym Wrocław)
52 kg: Magdalena Kaczor (Kohorta Poznań) vs. Aleksandra Szczerban (MMA Devil Świebodzin)
86 kg: Łukasz Radosz (Kohorta Poznań) vs. Artur Shatikovski (Białoruś/Best Gym Grodno)

Turniej Muay Thai
73 kg: Bartosz Kołodziejczak (Kohorta Poznań) vs. Paweł Szostak (Brazi Thai Olsztyn)
73 kg: Adam Trzepioła (Serafin Warszawa) vs. Denis Rayko (Białoruś/Best Gym Grodno)