free templates joomla

Davit Kiria vs. Robin van Roosmalen na GLORY 18 – trailer walki! Video!

GLORY 18 trailer W przyszłym tygodniu, 7 listopada 2014 roku w Oklahoma City w USA znów będziemy mogli emocjonować się pojedynkami Kickboxingu z najwyższej półki w związku z galą GLORY 18. Stawką walki wieczoru będzie pas mistrzowski w wadze lekkiej, należący do Davita Kirii (23-8 KB, 5-2 GLORY). Odebrać tytuł z rąk Gruzina będzie chciał Robin van Roosmalen (43-14-3 KB, 8-2 GLORY).

Z jednej strony karateka, z drugiej klasyczny kickbokser. Będzie to już ich trzecie starcie, w dwóch poprzednich na punkty zwyciężał Robin van Roosmalen. Holender pochodzi z bardzo usportowionej rodziny, gdyż jego ojciec William to były mistrz świata w Kickboxingu i Muay Thai, a jego brat Nordin także zdecydował się na karierę w sportach walki.

Davit Kiria to skromny człowiek, który mimo osiągnięcia wielkiego sukcesu, jakim było zostanie czempionem, pozostał sobą i wciąż z pokorą i determinacją ciężko pracuje, by pozostać na szczycie. Trenuje zarówno w Gruzji, jak i Holandii. W ''Kraju Tulipanów'' w przygotowaniach pomaga mu Dave Jonkers, czyli ten sam trener, który odpowiadał za wielkie triumfy Semmy'ego Schilta.

Zachęcamy do obejrzenia długiej, 15-minutowej zapowiedzi boju o tytuł w wadze lekkiej, w której poznajemy bliżej obu fighterów od strony sportowej i prywatnej.