free templates joomla

Damian Biłas vs Salim Touahri na Pride Of Royal City!

Damian BiłasJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć utalentowany zawodnik MMA z klubu Spartakus Rzeszów, Damian Biłas (5-0) będzie rywalem krakowianina Salima Touahri (7-1) z Grappling Kraków podczas gali Pride Of Royal City, która odbędzie się 25-go października w Krakowie.  Pierwotnie rywalem Touahri, maił być Damian Milewski ze Szkoły Walki Drwala. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Powodem zamiany jest kontuzja Milewskiego jakiej doznał w oststnim czasie. Biłas jest do tej pory niepokonany na zawodowych ringach. Podpopieczny trenera Krzysztofa Bańkowskiego debiutował podczas gali PLMMA 13/Prime FC 4 pokonując Michała Bujaka. Ostatnią walkę i drugą międzynarodową stoczył w rosyjskim Sochi, wygrywając przez poddanie z Shamgirem Michalievem.

Gala Pride of Royal City będzie miała miejsce w hali T.S. Wisła a w walce wieczoru wystąpi najlepszy polski zawodnik kategorii ciężkiej Tomasz Sarara (30-7), który za rywala będzie miał doświadczonego Holendra Michaela Duuta (38-6-1). Drugim pojedynkiem MMA zaś podczas gali będzie starcie międzynarowe starcie Kamila Szymuszowskiego (10-4) z Makhmudem Muradovem (4-4).

Planowany jest także występ kickboxera Łukasza Pławeckiego, który czeka na rywala i pojedynek kobiet w Kickboxingu lub Muay Thai. Poinformujemy o nim wkrótce.