free templates joomla

FEN i KOK podejmują współpracę!

Paweł Jóźwiak & Donatas SimanaitisJuż niemal pewna jest współpraca na polskim rynku dwóch dużych podmiotów operujących na scenie Kickboxingu i MMA jaką są orgqanizacje Fight Exclusive Night tworząca gale FEN w Polsce i International Bushido Federation, która w całej Europie robi od blisko 20-tu lat eventy Bushido Hero's Series i niezwykle dynamicznie rozwijające się gale King Of Kings World GP. Podczas konferencji prasowej w gdańskiej Ergo Arenie przed galą King Of King's World GP 2014 In Gdansk, spotkali się dwaj szefowie obu podmiotów: Paweł Jóźwiak i Donatas Simanaitis.

Obie strony zadeklarowały płynną współpracę i pomoc w kwestii wymiany zawodników, pomocy logistycznej i promocyjnej na trudnym polskim rynku. Warto wspomnieć, że obie organizacje preferują walki Kickboxingu, oraz MMA i tworzą łączone widowiska w tym zakresie.

Drugim istotnym elementem jest fakt, iż FEN i KOK współpracują wspólnie z telewizją Fight Box i to także będzie miało wpływ na dobór terminów i wymianę najciekawszych postaci jakie walczyć będą na obu galach. Pierwsze efekty już są widoczne w postaci udziału Tomasza Makowskiego w najbliższej gali KOK World GP 2014 In Gdansk, który wzmocnił silnie kartę walk gali w Ergo Arenie. Na pewno także zawodnicy International Bushido Federation walczyć będą na najbliższej gali FEN 5, której termin ogłosimy. O kolejnych krokach obu organizacji będziemy informować naszych czytelników.