free templates joomla

UFC podpisuje kontrakt z indyjską telewizją Sony Six. Kolejny sezon TUF'a w Indiach!

UFC in India Lorenzo Fertitta, właściciel organizacji Ultimate Fighting Champioship podpisał we wtorek umowę z telewizją Sony Six, która będzie transmitowała gale UFC na terenie Indii.

Indyjska telewizja, która na rynku jest od wielu lat będzie pokazywała oprócz kolejnych gal także zapowiedzi typu "Countdown" i "Primetime" co na pewno zainteresuje indyjskich odbiorców.

Szef UFC, Lorenzo Fertitta wypowiedział się na temat umowy z indyjską telewizją w następujących słowach:

"Chcemy, aby współpraca z telewizją Sony Six rozwijała się jak najlepiej. Chcemy nie tylko pokazywać nasze gale w telewizji, ale także mamy w planach zorganizowanie paru eventów na terenie Indii. Chcemy rozwijać miejscowe talenty, aby kiedyś mogły rywalizować pod naszym szyldem."

W ostatnich miesiącach amerykańskie portale zajmujące się tematyką MMA masowo ogłaszały, że kolejny sezon reality show The Ultimate Fighter odbędzie się w Indiach.
Strategia UFC jest prosta. Podpisanie umowy odnośnie praw transmisyjnych z telewizją Sony Six jest odpowiedzią na nieudolną próbę stworzenia podobnego show przez miejscową organizację Super Fight League, która co prawda poniosła klęskę na tym polu, ale ma także spory wpływ na promowanie Mieszanych Sztuk Walki na terenie Indii.