free templates joomla

KOK World GP 2014: Szczepkowski vs George i Turyński vs Lascenko w turnieju!

Turniej KOK World GP 2014 in GdanskZnamy już pełne zestawienie turnieju wagi ciężkiej Heavy Weight Tournament podczas gali KOK World GP 2014 In Gdansk. W oficjalnej informacji organizacja IBF podała wszystkie cztery nazwiska zawodników, z których dwa są polskie awizowany wcześniej Tomasz Szczepkowski i zaprezentowany obecnie Michał Turyński. W hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie w dniu 17-go października zmierzą się oni ze swoimi zagranicznymi rywalami. Poniżej oficjalna informacja organizatora:

Drodzy kibice, fani Sztuk Walki i sympatycy Kickboxingu! Organizacja International Bushido Federation pragnie zaprezentować czwórkę śmiałków, którzy rywalizować będą w turnieju wagi ciężkiej Heavyweight Tournament podczas gali King Of King's World GP 2014 w Gdańsku w dniu 17-go października. W hali Ergo Arena w piątkowy wieczór wystąpią: Sergei Lascenko z Ukrainy, Colin George z Holandii i dwaj polscy zawodnicy: Tomasz Szczepkowski z Warszawy i Michał Turyński z Wrocławia.

Ci wspaniali atleci zmierzą się ze sobą i wyłonią „Króla Wagi Ciężkiej”, który w Gdańsku-Sopocie będzie głównym bohaterem gali KOK WGP 2014 In Gdansk. Każdy z nich to europejska jakość i światowy standard Kickboxingu jaki towarzyszyć będzie całemu turniejowi i wydarzeniu. Każdy z nich pisze swoją historię kariery i każdy chce zapisać się w annałach światowego Kicboxingu jako zwycięzca prestiżowego turnieju. Trudno będzie wskazać faworyta i każdy ma szansę w tej wyrównanej stawce. Waga ciężka zawsze wywołuje największe emocje kibiców i nawiązuje do legendarnych postaci jakie tworzyły zawodowe pojedynki na zasadach K-1.

Turniej KOK World GP 2014 in Gdansk

Jak łatwo przewidzieć, w pierwszych walkach nie zmierzą się ze sobą polscy zawodnicy. I tak aktualny mistrz Polski w Muay Thai 33-letni Tomasz Szczepkowski, stanie twarzą w twarz z ostatnim rywalem słynnego Jerome Le Bannera, 28-letnim Colinem George reprezentującym klub Mikes Gym z Amsterdamu. Polaka czeka ciężkie zadanie z ponad dwumetrowym reprezentantem Kraju Tulipanów, ale doping i magia Ergo Areny może dać zwycięstwo naszemu rodakowi.

Turniej KOK World GP 2014 in Gdansk

W drugim starciu turnieju, mistrz Polski w Kickboxingu Michał Turyński, zmierzy się ze zwycięzcą cyklu Grand Prix SuperKombat i finalistą europejskiej edycji K-1 World GP 2009, Sergei'em Lascenko z Ukrainy. W tej polsko-ukraińskiej konfrontacji faworytem będzie doświadczony weteran walk K-1 w Japonii i cyklu It's Showtime jakim jest Lascenko. Turyński jednak może zwyciężyć na polskiej ziemi i przy wsparciu kibiców jacy przyjadą z całego kraju by dopingować naszych zawodników.

Właśnie owe wsparcie fanów, może przynieść pierwszy polski finał na KOK World GP i dlatego warto przyjechać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Polecamy także:

*     KOK World GP in Gdansk: Gdańsk, 17/10/2014
*     Artur Kyshenko wystąpi na gali KOK World GP in Gdansk
*     Kamila Bałanda zmierzy się z Darią Albers na KOK World GP 2014 in Gdansk
*     Sergei Lascenko kolejnym uczestnikiem turnieju na KOK World GP 2014 in Gdansk
*     Tomasz Szczepkowski pierwszym zawodnikiem w turnieju na KOK World GP in Gdansk
*     Piotr Kobylański oficjalnie potwierdzony na KOK WGP in Gdansk!
*     KOK World GP 2014 IN GDANSK: rusza sprzedaż biletów!
*     KOK World GP 2014 IN GDANSK: pierwsze informacje o karcie walk!
*     King Of Kings World GP 2014 w Ergo Arenie w Gdańsku!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl