free templates joomla

UFC on FX 6: Ross Pearson vs George Sotiropoulos

Ross Pearson vs George SotiropoulosDwaj zawodnicy wagi lekkiej i zarazem trenerzy w programie The Ultimate Fighter: "Australia vs. U.K." czyli Anglik Ross Pearson (13-6 MMA, 5-3 UFC) i Australijczyk George Sotiropoulos (14-4 MMA, 7-2 UFC) spotkają się ze sobą w walce na gali UFC on FX 6. Impreza UFC on FX 6 planowana jest na 14-go grudnia br. w Australii.

Starcie Pearson vs Sotiropoulos poprzedzi walkę Hector Lombard vs. Rousimar Palhares. Sam program TUF: "TheSmashes" debiutuje 19 września w stacji FX w Australii. Pearson to triumfator The Ultimate Fighter 9. Dwa razy zszedł do wagi piórkowej walcząc z Juniorem Assuncao i Cubem Swansonem. Obecnie powrócił do wagi gdzie wygrał z takimi zawodnikami jak Spencer Fisher, Dennis Siver czy Aaron Riley.

Niegdyś wielka nadzieja australijskiego MMA na walkę o pas wagi lekkiej Sotiropoulos, brał udział TUFiie 6 nim odprawił go stamtąd w 12 epizodzie Tommy Sperr. Potem w UFC odniósł siedem zwycięstw z rzędu nim zatrzymał go Dennis Siver. Wcześniej przegrywali z nim tak znani zawodnicy jak: Joe Stevenson, Kurt Pellegrino czy Joe Lauzon. Po Siverze także Rafael dos Anjos z Brazylii uporał się z twardym Australijczykiem.