free templates joomla

MMA Live Beginnig 1: wyniki gali w Tomaszowie Mazowieckim!

MMA Live BeginningW sobotę 8-go września odbyła się w w Tomaszowie Mazowieckim gala MMA Live Beginning 1, która była pierwszym eventem nowego podmiotu na polskim rynku MMA. W walce wieczoru Wiktor Sobczyk (12-5) z Gracie Barra Łódź po dogrywce pokonał na punkty Roberta Radomskiego (10-2) z Silesian Cage Club.

Co ciekawe na ważeniu w klubie Klubie A&A w Tomaszowie Mazowieckim dzień wcześniej Sobczyk dość beztrosko ważył, aż 83 kg w limicie do 77 kg. Tym nie mniej zdobył on pierwszy w historii organizacji pas wagi półśredniej ważąc w okolicach średniej. I na ważeniu i zapewne w dniu gali. To także historyczny precedens warty odnotowania. Odnosząc się do światowych tendencji byłoby to raczej niemożliwe w poważnych organizacjach mających walki o pasy.

W poprzedzającym to starcie pojedynku walczący ze zmiennym szczęściem Mariusz Radziszewski (9-9-1) wygrał pewnie z niezłym Mahomedem Tulshaevem (7-6) z Kobyłki k. Warszawy. Wiele obiecywano sobie po kolejnej walce rekordzisty Polski w szybkości nokautu (3 sekundy - przyp. red.) Mateusza Gawarzyńskiego (2-0) z Tomaszowa Mazowieckiego, który miał zmierzyć się z Tomaszem Łucka, ale ostatecznie stanęło na niestrudzonym dostawcy rekordów czyli Januszu Dylewskim (0-5) z Iławy. Dylewski zawsze stawiał twardy opór rywalom nim przegrał, ale tym razem niewiele wskórał i Gawarzyński rozbił go w 17 sekund czyli najszybciej z dotychczasowych zawodników jacy z nim się bili.

Komplet wyników:

77 kg: Wiktor Sobczyk (Gracie Barra Łodź) pokonał Roberta Radomskiego (Silesian Cage Club) przez decyzję 3-0
77 kg: Mariusz Radziszewski (South Legion Bytom) pokonał Mahomeda Tulshaeva (TNT Kobyłka) przez TKO (zatrzymanie cornera) w 1 rundzie (5:00 min)
93 kg: Mateusz Gawarzyński (Abrat Team) pokonał Janusza Dylewskiego (Dylu Team MMA) przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie (0:15 min)
77 kg: Mateusz Strzelczyk (War Dogs Lubliniec) pokonał Bartłomieja Kurczewskiego (Gracie Barra Łódź) przez decyzję 3-0
57 kg: Paulina Bońkowska (Arrachion MMA Olsztyn) pokonała Katarzynę Kuszewską (Abrat Team) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (3:07 min)
70 kg: Jacek Wojnicki (Arrachion MMA Olsztyn) vs. Michał Zajączkowski (Abrat Team) - No Contest
84 kg: Wojciech Sadkowski (Copacabana) pokonał Krzysztofa Kolaka (GSC Lublin) przed poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (2:24 min)
66 kg: Dominik Śliwiński (Abrat Team) pokonał Adama Kostyrę (Forca MMA Dęblin) przez TKO (uderzenia w parterze) w 1 rundzie (2:18 min)
77 kg: Krzysztof Adaszak (Arrachion MMA Olsztyn) pokonał Bogdana Pawlika (Forca MMA Dęblin) przez poddanie (dźwignia na nogę) w 1 rundzie runda (0:50 min)
70 kg: Dominik Malinowski (Copacabana Warszawa) pokonał Łukasza Pyrkę (Forca MMA Dęblin) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (3:05 min)